Чоловік Ірини Білик робив посмертний грим легендарній Людмилі Гурченко: вийшов побілілим від скорботи

Author name 31 Березня 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Аслан Ахмадов і Людмила Гурченко
Аслан Ахмадов і Людмила Гурченко

Минуло 10 років від дня смерті легендарної Людмили Гурченко. Як справжня артистка, вона заздалегідь програвала свої похорони і точно знала, як буде виглядати в цей день.

В останні роки свого життя актриса часто роздумувала про відхід у вічність. Більш того, вона навіть обговорювала з близькими похоронний наряд і макіяж.

Вдівець Гурченко Сергій Сенін розповідав, що зірка самостійно розшивала те саме плаття намистинами, перебуваючи в лікарні після перелому стегна:

“На ньому було півтора кілограма намистин! У ньому її і проводили. Люся готувалася до відходу і, як велика актриса, багато репетирувала”, — наводить слова чоловіка СтарХит.

Сергій Сенін і Людмила Гурченко
Сергій Сенін і Людмила Гурченко

Особистим візажистом Людмили Марківни був нинішній чоловік української співачки Ірини Білик Аслан Ахмадов. Вони не просто співпрацювали, а й дружили. Без участі Ахмадова не обходилась жодна зйомка — він добре знав її характер, звички, розбирався в її музичних смаках, тому саме його знаменитість попросила загримувати в останню путь.

Людмила Гурченко зі своїм візажистом Асланом Ахмадовим
Людмила Гурченко зі своїм візажистом Асланом Ахмадовим
Ірина Білик і Аслан Ахмадов
Ірина Білик і Аслан Ахмадов

Гурченко розуміла неминучість смерті і хотіла бути до неї готовою. А її прагнення завжди виглядати з голочки поширювалося навіть на власні похорони.

“Я не можу навіть уявити, як Аслан робив їй грим. Він вийшов потім білого кольору. Мене не пустили, а я хотів йому допомогти”, — згадує Сенін.

Аслан Ахмадов і Сергій Сенін
Аслан Ахмадов і Сергій Сенін

Померла Людмила Марківна 30 березня 2011-го, що стало великою несподіванкою для всього її оточення. Незважаючи на свій похилий вік, а зірці на той момент було 75, вона була сповнена сил і нових творчих планів, проте в лютому 2011-го вона зламала стегно, послизнувшись біля будинку. Актрисі зробили операцію, яка пройшла гладко, хоча і відновлення було повільним.

За підсумком в результаті малорухливого способу життя після перелому у Гурченко утворився тромб, який перекрив велику артерію легких.

Людмила Гурченко
Людмила Гурченко

Увечері того фатального дня вони з чоловіком дивилися фільм, як раптом Людмила відчула біль у серці, стала задихатися і втратила свідомість. Лікарям швидкої так і не вдалося врятувати знамениту пацієнтку, тому вже 2 квітня її поховали з усіма почестями.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею