Дружина Віктора Павлика поскаржилася на недугу

Author name 15 Листопада 2021 в 11:11

Поділитися статтею

Дружина українського артиста Віктора Павлика Катерина Павлік (Репяхова) виклала в Інстаграм фотографію пігулок і поскаржилася на застуду.

Дружина та концертний директор артиста була засмучена тим, що у неї з’явився герпес. Це напередодні того, що в неї має бути днями два рекламні записи. Цією не дуже приємною подією мати сина Віктора Павлика була дуже засмучена і поділилася з фоловерами в Інстаграм.

Катерина Репяхова поскаржилася на те, що у неї вискочив герпес

Катерина Репяхова поскаржилася на те, що у неї вискочив герпес
Катерина Репяхова поскаржилася на те, що у неї вискочив герпес

Нагадаємо, Катя Репяхова – молода дружина Віктора Павлика. Незважаючи на їх, начебто, колосальну різницю у віці, дівчина стверджує — у них із Віктором немає конфліктів та непорозумінь на цьому ґрунті. Минулого року вони офіційно скріпили свою спілку, проте пишної церемонії одруження не було. Цього року у червні у них народився син, якого назвали Михайлом. Катерина після народження свого первістка продовжила подорожувати — з мамою чи чоловіком їздити відпочивати. Із синочком уже навіть злітали на відпочинок за кордон, хоча, за словами Катерини, поїздка їм далася не дуже просто.

Зараз Катерина не так їздить за чоловіком на його концерти, як займається розвитком власного Інстаграм-блогу. Шанувальникам вона розповідає про те, що вкладає в нього багато сил, енергії, грошей, купуючи дорогу рекламу в інших блогерів. І, як можна помітити, це справді дає свій результат — ті, хто стежить за Катею вже дуже давно, зауважують, що її блог активно зростає з кожним днем.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею