Актори “Дизель Шоу” Писаренко та Нікішин покинули “Дизель Студіо”: Євген Сморигін прокоментував позицію колег

Актори "Дизель Шоу" Сергій Писаренко та Євген Нікішин покинули склад "Дизель Студіо" за свою мовчання з приводу війни, яку росія розв'язала проти України.

День 24 лютого 2022 року став переломним моментом для кожного українця і для зірок в тому числі. Переважна більшість вітчизняних знаменитостей обірвали зв’язки з росією навіть якщо раніше там виступали і отримували великі доходи. Бурхливою новиною для українців стало те, що актори розважального шоу “Дизель Шоу” Сергій Писаренко та Євген Нікішин працювали на круїзному лайнері для росіян разом з Ольгою Бузовою і Антоном Лірником.

Писаренко и Никишин вместе с Бузовой развлекают россиян на элитном круизном лайнере
Актори Дизель Шоу Писаренко та Нікішин покинули Дизель Студіо

До війни Писаренко проживав зі своєю родиною в Києві і навіть показував прихильникам, як дісталося їх будинку після навали, а потім виїхав з ними за кордон. Нікішин ж поїхав у росію до родичів. Як коментував художній керівник “Дизелів” Єгор Крутоголов, з того часу не спілкувався з Євгеном, а Сергій залишався у складі проекту. Але вже зараз стало відомо, що вони обидва покинули склад команди “Дизель Студіо”.

Писаренко и Никишин вместе с Бузовой развлекают россиян на элитном круизном лайнере
Актори Дизель Шоу Писаренко та Нікішин покинули Дизель Студіо

Новиною поділився їх екс-колега Євген Сморигін, який сам з Білорусі, але зараз займається тим, що робить українське громадянство і вже здав тест на знання української мови. Як розповів Женя, колеги-росіяни у спільному робочому чаті написали те, після чого стало зрозуміло, що ні про яку співпрацю йти далі не може:

Тут треба визначитися вже на 100 відсотків – ти за кого? Треба мати одну позицію. На жаль, вони не змогли висловити офіційно проукраїнську позицію

– розповів Сморигін в інтерв’ю КП.

Євген Сморигін розповів про те, чому не отримав українське громадянство раніше
Сморигін прокоментував, що Писаренко та Нікішин покинули Дизель Студіо

Він також відмітив, що як людей може їх зрозуміти, тому що у них там сім’ї і вони все одно з повагою ставляться один до одного, але Євген впевнений, що тепер жоден артист не зможе працювати в Україні, не засудивши війну.

Поділитися статтею

Зараз читають

Овочі та фрукти

Змінилася вартість овочів і фруктів в Україні: що подешевшало?

Подешевшали зелений горошок, спаржа і редиска. Зелень, така як кінза і петрушка, підвищилися в ціні.
Зірки розповіли, чи спілкуються з російськими родичами

Родини Сумської, Єфросиніної, Зіброва опинилися по різні боки барикад: чи спілкуються з російськими родичами...

Практично у кожного українця є родичі в росії, які давно мешкають там і не збираються повертатися до рідної України. Знаменитості не стали виключенням і поділилися деталями спілкування з рідними людьми після 24 лютого 2022 року.
Печиво до чаю без яєць

Як приготувати печиво до чаю без яєць – хрустке, ніжне і все так просто,...

Ароматне печиво з неповторним смаком. Виходить щось середнє між вівсяним печивом зі злаками та нугою. Простий і швидкий рецепт залишиться з вами на довгий час.
Максим Галкін і його дружина

(Фото) Максим Галкін на вечірці не зміг стримати почуттів до Алли Пугачової: дав своїм...

Днями Максим Галкін закотив пишну вечірку на честь свого Дня народження. Не обійшлося без епатажних ситуацій.

Популярне за тиждень

Популярне