39-річна Катя Осадча випнула животик: невже буде четверта дитинка? Юрій Горбунов хоче дівчинку

Під час фіналу шоу "Голос країни" увага глядачів була прикута не стільки до боротьби за перше місце, як до вигляду ведучої Катерини Осадчої. Уважні глядачі відразу помітили зміни у статурі колишньої моделі.

З-під сукні завжди підтягнутої красуні випинав і доволі сильно животик. Зважаючи на те, що Осадча і її чоловік Юрій Горбунов завжди мріяли мати доньку, нічого дивного в тому немає, що запланували поповнення в родині.

У Каті Осадчої з-під сукні випинається животик

Старший син Катерини Ілля вже дорослий, мешкає і вчиться за кордоном. У Юрія з першою дружиною спільних дітей взагалі не було. Тож первісток Ваня у ведучого з’явився, коли йому було вже 47 років, а в 51 Горбунов став двічі татом, колисаючи на руках другого синочка Данилка.

Невже тепер, у 52 роки в шоумена з’явиться третя, а у Катрі четверта дитина? А вони ж так жваво обговорювали можливість усиновлення дитинки, що залишилася без батьківського піклування через війну. Підписники стали жваво вітати зіркову родину з майбутнім поповненням, навіть не сумніваючись, що обов’язково народиться дівчинка.

Чи потрібне було шоу?

А от з приводу самого конкурсу Катерина Осадча таких схвальних коментів не отримала. Ведуча виклала на сторінці фото з переможницею “Голосу”, сповістивши, що Марія обожнює етнос і фольклор й дуже уміло стилізує подібні мотиви у творчості. Натомість отримала шквал критики з приводу необхідності проведення подібних заходів у такі непрості часи.

Відвідувачі Катриного акаунту висловили припущення, що захід освітлювався великою кількістю генераторів, таких необхідних нині на фронті і в тилу. Мовляв, вони конче потрібні людям у звільненому Херсоні, які чотири тижні поспіль не мають освітлення і води й змушені її набирати просто з Дніпра.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ані Лорак

Ані Лорак про втрату брата і страх першого продюсера: визнання на шоу “Судьба...

Нещодавно знаменита співачка Ані Лорак дала велике інтерв'ю для російського телеведучого Бориса Корчевнікова. Співачка розповіла таємниці про минуле життя, які ніхто не знав.
Даніель Салем на шоу

Даніель Салем здивував проникливим виконанням на шоу “Голос”

Учасник від команди Тіни Кароль заспівав знаменитий хіт групи "Мачете" і вразив глядачів своєю чуттєвістю та щирістю.

Сестра Фріске розповіла, як Шепелєв знущався з Жанни під час вагітності: не давав їсти...

Молодша сестра покійної російської співачки Жанни Фріске розповіла, як погано до зірки насправді ставився її цивільний чоловік Дмитро Шепелєв.
Олег Винник

Повелитель вовчиць Олег Винник вперше розповів про свою таємну дружину: “Вона у мене теж...

Популярний український співак Олег Винник наполегливо приховує від публіки свою сім'ю, хоча багатомільйонна армія його фанатів тільки і чекає будь-яких новин про це.

Популярне за тиждень

Популярне