Як виглядає невістка третього Президента Ліза Ющенко і де нині перебуває: не в Україні

Багато говорилося про те, що Ліза Ющенко, колишня невістка третього президента Віктора Андрійовича, виїхала за межі України. Та нікому й не спадало на думку, куди проліг шлях сестри Маші Єфросиніної.

Після того як Ліза розлучилася з Андрієм Ющенком у 2012 році і забрала жити до себе їхню спільну доньку Варю, ніхто особливо не слідкував за переміщеннями чорнявки. Сказали, що вийшла за російського бізнесмена і перебралася жити в Америку. І дійсно, молодичка невдовзі народила сина Сергійка в Маямі. Ім’я батька хлопчика так і залишилося таємницею для широкого загалу.

24 лютого Ліза виклала в своєму акаунті заклик: “Stop war in Ukraine”. А у день свого 36-річчя сама себе привітала такими словами:

“У свій день народження я прошу тільки одного: щоб закінчилася війна і настав мир! Давайте всі разом загадаємо сьогодні бажання”.

Ліза з донькою від Андрія Ющенка і сином від невідомого бізнесмена

На цьому українка повважала свою миротворчу місію виконаною і влаштувала 9 червня шикарне святкування дня народження 8-річного синочка й словом не прохопившись, де географічно відбувалося свято.

Ліза сама себе любить

Про себе кохану Ющенко ніколи не забуває. Нещодавно вона виклала в Інстаграмі світлини з салону краси, де з неї зробили справжню лялечку. Частина підписників дівчини висловили захоплення її зовнішністю і навіть стали цікавитися маркою помади і секретом закручених локонів.

Але прискіпливі журналісти “Таблоїду” пішли трішки далі і з’ясували геолокацію салону. Результат приголомшив усіх. З’ясувалося, що Ліза навела марафет у московській перукарні. Навіть адресу салону було оприлюднено. Виходить, що Лізі Ющенко байдуже до того, що земляки щодня потерпають від наруги росіян. Вона більше цікавиться власною персоною:

“Як сумно розуміти, що не можеш просто поцілувати губи коханої людини, тому що ти і є ця людина”, – самозакохано підписала власні світлини молодичка.

А ще жіночка виклала інші фото, де позує московському фотографу. Якщо вірити геотегам, майстер нині перебуває у москві. Тим часом мама двох дітей продовжує милуватися собою і вести акаунт мовою агресора.

Поділитися статтею

Зараз читають

Оладки з капусти

(Відео) Рецепт дешевих з хрусткою скоринкою оладок з капусти. Пирожков не потрібно

Капуста - один з тих непомічених героїв на кухні, який завдяки кимчи і квашеній капусті став досить крутим останнім часом.
Глафіра Тарханова і Павло Прилучний зіграють в новому спектаклі разом. Агата за бортом

Прилучний запідозрили в романі з Глафірою Тархановою, яка замінила Агату в спектаклі “Авантюристи...

Актриса Глафіра Тарханова замінила Агату Муценіеце у виступі в театрі. Вона стала головною героїнею "Авантюристи мимоволі".
Надя Дорофєєва на фоні чуток про вагітність показала свій живіт

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін: історія кохання від дружби до розлучення з Дантесом і...

Роман Наді Дорофєєвої і Михайла Кацуріна одразу після розлучення співачки з Володимиром Дантесом став вибуховою новиною для прихильників зірок.
Актор Сергій Жигунов - випробування, які випали на його долю, і його творчий шлях

Пам’ятайте Максима Шаталіна з “Моєї прекрасної няні”? Ось як коханець Заворотнюк зараз виглядає...

Привабливий і харизматичний актор Сергій Жигунов, який зіграв відомого продюсера Максима Шаталіна в серіалі "Моя прекрасна няня", закохав у себе багатьох глядачок.

Популярне за тиждень

Популярне