Зірки-білоруси, які стали українцями: Володимир Ярославський та Євген Сморигін обрали іншу Батьківщину

В українському шоу-бізнесі є популярні зірки, яких вважають українцями, але вони за походженням білоруси. Читайте в нашому матеріалі, хто ці знаменитості.

Володимир Ярославський

Володимир Ярославський
Володимир Ярославський

Відомий український шеф-кухар і суддя шоу “МастерШеф” Володимир Ярославський народився в білоруському місті Слуцьк. Він народився в сім’ї військового, тому багато переїжджав у дитинстві. Своє професійне навчання на кухаря Володимир почав у Полтавському технікумі, потім продовжив у Полтавському кооперативному університеті.

Набравшись досвіду в ресторанах різних країн, Ярославський став прославляти українську кухню. Зараз він наближає перемогу на кулінарному фронті, вже давно розмовляє українською і носить козацькі вуса.

Євген Сморигін

Євген Сморигін зробив перші кроки для набуття українського громадянства
Євген Сморигін зробив перші кроки для набуття українського громадянства

Актор “Дизель шоу” Євген Сморигін народився в Мінську. В 3 роки він почав заїкатися, але це не стало на заваді його кар’єрі гумориста. Навчаючись в школі, Женя почав грати в команді КВК “ЧП”, яка вийшла у Вищу лігу і стала відомою в усьому СНД.

В 2005 році Сморигін переїхав у Київ, а з 2015 року він приєднався до колективу гумористичної студії “Дизель Студіо”.

Не зважаючи на своє білоруське коріння, Євген здав іспит на отримання українського громадянства і не сумнівається в перемозі України.

Дмитро Танкович

Дмитро Танкович
Дмитро Танкович

Колега Євгена Сморигіна по команді КВК “ЧП” і “Дизель Шоу” Дмитро Танкович також народився в Мінську. З 2009 року він співпрацює з СТБ та різними розважальними шоу українського телебачення.

Танкович давно живе в Україні та підтримує український народ, обірвавши зв’язки з колишніми знайомими білорусами та росіянами, які не хочуть чути правди.

До 24 лютого 2022 року Дмитро з дружиною і дітьми жив у Бучі, однак його будинок став одним з тих, який не оминуло російське вторгнення.

Поділитися статтею

Зараз читають

Валерія та Йосип Пригожин

Історія кохання Валерії та Йосипа Пригожина: все не так ідеально, як здається на перший...

Для публічних людей, все життя яких проходить під пильними поглядами тисяч людей, прожити майже два десятка років в шлюбі - вагомий привід для гордості.
Крістіна Асмус

Особа перекосило так, що Гарік Харламов не впізнає: Христина Асмус невдало позувала на фото...

Російська зірка театру і кіно Христина Асмус вміє дивувати. На цей раз вона показала фото з ванної, де дівчина повністю оголилася. Але не це привернуло увагу.
Григорій Чапкіс

90-річний Григорій Чапкіс показав свої розкішні апартаменти в центрі Києва: ось як на нього...

Відомий український хореограф і суддя самого танцювального проекту країни «Танці з зірками» Григорій Чапкіс вперше показав розкішні апартаменти в Києві, де живе з молодою дружиною.
Ксенія Мішина ростить сина Платона одна

Два колишніх Ксенії Мішиної: чому актриса не вжилася з татом Платона і з переможцем...

Ксенія Мішина – гарна й успішна актриса. Та чомусь в особистому житті їй не таланить. З татусем свого сина Платона давно не спілкується. З коханим, якого зустріла на шоу "Холостячка", теж не склалося.

Популярне за тиждень

Популярне