Alyosha замислилася над перспективою стосунків з Тарасом Тополею, якому народила трьох дітей: “Що за думки?”

Відома українська співачка Олена Тополя присвятила невідомому чоловікові романтичний вірш. Зірка опублікувала ліричні рядки на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Олена Тополя, відома українська співачка, яку краще знають за псевдонімом Alyosha, крім основної професійної діяльності, також активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість час від часу ділиться новими фотографіями, а ще рідше – публікує власні вірші. Нещодавно зірка вітчизняної естради показала фанатам рядки про романтичні почуття ліричної героїні свого твору до невідомого чоловіка.

Alyosha написала вірш

На особистій сторінці відомої української співачки в соціальній мережі Інстаграм нещодавно з’явився новий допис. Знаменитість опублікувала власну світлину, а в описі до неї залишила романтичні рядки про неоднозначні почуття до іншої людини. Олена Тополя у своєму новому вірші заговорила про “непорозуміння” між серцем і розумом.

Відома українська співачка опублікувала на особистій Інстаграм-сторінці романтичний вірш
Відома українська співачка опублікувала на особистій Інстаграм-сторінці романтичний вірш

Знаменита українська артистка зазначила, що прислухається до свого серця, намагаючись з’ясувати, що за думки та почуття ховаються у ньому. Олена Тополя написала про те, що її емоції сперечаються з логікою та холодними думками. Втім, продовжила артистка, вона все ще тримається за свої почуття – її серце належить коханому.

Alyosha заговорила про романтичні стосунки у новому вірші, який опублікувала у себе в блозі
Alyosha заговорила про романтичні стосунки у новому вірші, який опублікувала у себе в блозі

У коментарях до нової публікації шанувальники Олени Тополі зробили комплімент і її зовнішності, і її таланту. Користувачі мережі зазначили, що артистка на свіжій світлині виглядає особливо красиво, а ось її рядки про кохання до людини чіпляють. Фанати відомої української співачки відзначили, що саме за цей безумовний талант вони її і полюбили.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.