Катя Репяхова зізналася, що Віктор Павлік, який має невтішний діагноз, відмовився робити операцію на серці

Влітку 2023 року українському співаку Віктору Павліку поставили невтішний діагноз і сказали терміново робити операцію. Та артист не поспішає приймати допомогу спеціалістів.

В липні 2023 року дружина Віктора Павліка, відома блогерка Катя Репяхова повідомила невтішні новини про свого чоловіка. Так, за словами дівчини, Віктор Франкович пішов обстежити своє серце, де йому поставили серйозний діагноз. Як виявилось, Павлік народився з пороком серця і з віком один із сердечних клапанів вийшов з ладу. Тому чоловіку необхідна операція, при якій йому замінять цей клапан на штучний. Хвороба дуже серйозна і за словами лікарів, Павлік живе з ризиком раптової смерті. Та якщо зробити операцію, то чоловіку більше нічого не загрожуватиме і він зможе проти довге і щасливе життя.

Катя Репяхова повідомила про невтішний діагноз 57-річного Віктора Павліка
Катя Репяхова повідомила про невтішний діагноз 57-річного Віктора Павліка

Ще тоді, влітку, Катя Репяхова розповіла, що вони запланували операцію Віктора Павліка на осінь. Та осінь вже майже минула, а Віктор Франкович так і не звернувся до лікарів. Як виявилось, Павлік передумав робити операцію. Про це повідомила його дружина Катя Репяхова у своєму Інстаграм-блозі.

Він відмовився робити операцію. Йому треба робити операцію на серці. Не хоче ніяк

, – зізналася Катя.

Катя Репяхова зізналася, що Віктор Павлік, який має невтішний діагноз, відмовився робити операцію на серці
Катя Репяхова зізналася, що Віктор Павлік, який має невтішний діагноз, відмовився робити операцію на серці

Сам Віктор Павлік наразі ніде не коментував свої проблеми зі здоров’ям і публічно про це не говорив.

Нагадаємо, Віктору Павліку наразі 57 років і 3 роки назад він одружився вчетверте на дівчині Каті, яка молодша від нього на 29 років. У 2021 році у них народився спільний син Михайлик, це вже четверта дитина для Павліка.

Катя Репяхова – не просто дружина Павліка, а й його концертна директорка, блогерка та підприємиця. Незважаючи на народження дитини, дівчина не пішла в декретну відпустку, а продовжила працювати. Влітку 2022 року Репяхова відкрила власний невеличкий бізнес – інтернет-магазин дитячого одягу.

Катя запевняє, що незважаючи на велику різницю у віці зі своїм чоловіком, вона з ним щаслива у стосунках. Більше того, дівчина мріє народити ще мінімум одну дитину від Павліка.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.