Іво Бобул назвав розмір своєї пенсії Народного артиста, яку отримує від держави: “Не кажи, мені соромно”

Відомий український артист Іво Бобул розповів про свою пенсію від держави. Знаменитість розповів, яку суму щомісяця йому виплачують після довгих років творчої діяльності.

У новому інтерв’ю для Слави Дьоміна відомий український артист Іво Бобул розповів чимало цікавого про себе, своє життя та минуле. Так, наприклад, у коментарі для журналіста співак зізнався, яку пенсію отримує. Знаменитість вважає, що за кордоном артисти його рівня могли б отримувати набагато більше. Бобул озвучив суму, яку йому щомісяця нараховує держава.

Пенсія Іво Бобула

Народний артист України Іво Бобул у розмові зі Славою Дьоміним висловився про те, скільки заробляє та скільки витрачає коштів. Крім того, знаменитість висловив свою думку – будь-яка людина залежить від грошей, адже без статків ніхто не має ваги у сучасному суспільстві. У відповідь на запитання ведучого про те, чи заможна він людина, Бобул відповів заперечно.

Відомий український артист Іво Бобул вперше розповів про те, скільки грошей отримує від держави
Відомий український артист Іво Бобул вперше розповів про те, скільки грошей отримує від держави

Знаменитість чесно зізнався, що з його здобутками, званнями та стажем творчої діяльності в іншій країні він міг би отримувати набагато вищу пенсію. Втім, додав Іво Бобул, говорити про пенсійні виплати від держави йому навіть соромно – артист щомісяця отримує 5 тисяч гривень.

“Середня людина. В інших країнах такі артисти дуже заможні. У нас просто ніколи не цінували талант. Ой, за пенсію не кажи. Мені соромно”, – прокоментував знаменитий український артист, висловлюючись про суму своєї пенсії.

Відомий український артист Іво Бобул вперше розповів про те, скільки грошей отримує від держави
Відомий український артист Іво Бобул вперше розповів про те, скільки грошей отримує від держави

А ось що стосується витрат, то на життя в артиста йде набагато більше грошей, ніж він отримує пенсію. Іво Бобул розповів, що у нього велика родина, кожному члену якої потрібно допомагати. За словами знаменитості, щомісяця він витрачає щонайменше 5 тисяч доларів – цієї суми вистачає для покриття мінімальних потреб артиста та його близьких.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.