Хто зайняв місце Олени Кравець у “Кварталі 95”: тепер подруга президента може не мріяти про повернення

Відома українська актриса та гумористка Олена Кравець тепер, схоже, не має шансу повернутись на сцену "Вечірнього кварталу". Знаменитості знайшли заміну.

Олена Кравець не так давно повідомила про початок сольної кар’єри. Знаменитість вирішила залишити команда “Кварталу 95” та почати займатись особистими проєктами. Довгий час “Вечірній Квартал” і “Жіночий Квартал” виступали з благодійними концертами спільно на одній сцені. Після особливих кадрових змін українці знову зможуть побачити наживо й на телеекранах шоу у звичному форматі – 8 акторів-чоловіків та одна актриса.

Гатун замінила Кравець

На місце відомої української актриси Олени Кравець прийшла її талановита колега Ірина Гатун, яка вже багато років виступає на сцені. Раніше знаменитість можна було побачити у команді “Жіночого кварталу”. Втім, тепер знаменитість буде виступати разом зі своїм колегами-чоловіками у складі популярного українського гумористичного проєкту.

Ірина Гатун замінила Олену Кравець у гумористичному проєкті Вечірній квартал
Ірина Гатун замінила Олену Кравець у гумористичному проєкті Вечірній квартал

Знаменитість зізнається, що вона завжди обожнювала шоу, головною зіркою якого тепер стала. За словами Ірини Гатун, вона й уявити не могла, що колись стане єдиною жінкою в улюбленому колективі, фанаткою якого була. Разом із тим, поділилась емоціями зірка, вона не переймається через те, що буде одна серед такої кількості колег-чоловіків. Зірка запевняє, що всі вони – професіонали, які її оберігатимуть, цінуватимуть і поважатимуть.

Ірина Гатун замінила Олену Кравець у гумористичному проєкті Вечірній квартал
Ірина Гатун замінила Олену Кравець у гумористичному проєкті Вечірній квартал

Вже зовсім скоро побачити актрису у новому амплуа можна буде на сцені. Ірина Гатун і вся команда “Вечірнього Кварталу” вирушають у благодійний тур Україною. Знаменитості виступатимуть у 8 українських містах, серед яких і Вінниця, і Полтава, і Кропивницький, і Кривий Ріг, і Дніпро, й Умань, і Хмельницький, і Буковель. Перший концерт відбудеться 18 грудня, а останній – 27.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.