42-річна Лілія Ребрик показала живіт й посвітила колінками під ялинкою: “Бодай трішки вам покращити настрій”

Лілія Ребрик не втрачає оптимізму за жодних обставин. Щоб підняти настрій підписникам Інстаграм-акаунту, ведуча влаштувала разом із доньками новорічний фотосет.

Мама й дівчатка вбралися у білі светри оверсайз та такі ж чобітки. Й нумо витанцьовувати під по-святковому вбраною ялинкою. Лілія Ребрик, зважаючи на очікування третьої дитинки, живіт сховала під м’якими складками тканини. А от коліна не посоромилася виставити напоказ:

“Може, нам вдасться з дівчатами бодай трішки вам покращити настрій між цими тривогами, від яких вже хочеться вити… Але не дочекаються!”

Спочатку щаслива матуся танцює з молодшою Поліною, а згодом до них приєднується й Діана. У фіналі знімання Лілія з дівчатками мило обіймаються. Дивно, але глава родини Андрій Дикий чомусь не доєднався до суцільних веселощів.

Звісно, переважна більшість думок у Ребрик та її чоловіка Андрія Дикого нині про майбутнє поповнення. Заради третьої донечки довелося навіть з’їхати з квартири, оскільки вагітна жінка стала боятися висоти й не могла підійти до вікна.

Нині повним складом мешкають на дачі, де все обладнано для комфорту й зручностей не лише в середині будинку, але й на обійсті довкола. Є сад із деревами, ягідні кущі, теплиця для вирощування ранніх овочів.

Вагітна Лілія Ребрик танцює під новорічною ялинкою з доньками

Ще до війни родина неначе відчувала, щоб буде розширятися, тому придбала будинок під Києвом. Та довести його до ладу не встигли. Оселя потребує ще чимало внутрішніх робіт, які подружжя планує завершити. Щоправда, конкретних термінів перед собою не ставлять.

Народжувати Ребрик має у березні. Вже вирішено, що маля з’явиться на світ у Києві. Натомість з іменем для дитинки поки що не визначилися.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.