Невже зовсім стало скрутно: Олена Шоптенко, перебуваючи за кордоном, оголосила про розпродаж своїх речей

Багато зірок, які перебувають за кордоном, продовжують допомагати Україні, збираючи кошти на своїх концертах. Олена Шоптенко вирішила йти іншим шляхом, знаходячи творчий підхід до підтримки.

Українська танцівниця та хореограф Олена Шоптенко вирішила зробити неординарний крок у напрямку допомоги Україні, перебуваючи за кордоном, у Відні, разом з маленьким сином. Нещодавно вона оголосила про розпродаж своїх особистих речей з метою збору коштів для потреб армії та військових, які боронять країну на передовій.

Нестандартний спосіб допомогти Україні

У цей час, коли багато зірок збирають кошти на підтримку українських військових та постраждалих від війни, Олена Шоптенко зіткнулася зі скрутними обставинами. Річ у тім, що наприкінці квітня через нещасний випадок жінка важко травмувала коліно, розірвавши зв’язки. Тепер в суглоб лікарі вставили титановий гак, а танцівниця пересувається за допомогою милиць. Тож, після серйозної травми, яка ускладнила її можливість танцювати, вона вирішила використати альтернативний спосіб, щоб продовжити підтримувати свою рідну країну.

Олена Шоптенко, яка відома своїми яскравими виступами й неперевершеним талантом, виявила креативність та винахідливість у пошуку рішення. Замість простого запрошення до пожертв, вона вирішила влаштувати розпродаж особистих речей, щоб залучити увагу та підтримку своїх шанувальників і прихильників.

Цей крок Олени Шоптенко показує, що навіть у складних обставинах можна знайти спосіб допомогти. Її ініціатива викликає велике зацікавлення та підтримку, адже вона віддана своїй країні та готова робити свій внесок у її підтримку незалежно від умов.

Її приклад свідчить про те, що кожен може щось зробити за для підтримки рідної країни, навіть у найнесподіваніший спосіб.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.