Народний артист України Павло Зібров готує дві прем’єри: переклад старого хіта та нову пісню до Дня перемоги

Співаки останнім часом стали масово перекладати колишні російськомовні хіти на українську. Не залишився осторонь і Павло Зібров. Ось тільки в цій справі виникли певні труднощі.

Женщина любимая

Невдовзі народний артист України Павло Зібров представить публіці композицію “Женщина любимая” в україномовному варіанті. Цей процес затягнувся на довгі 2 роки. Співак звертався з проханням надати українську версію до всіх поетів, але справа з місця не рушала. Нікому не вдавалося написати класний текст.

Павло Зібров готує прем’єру двох пісень

Пан Павло страшенно нервував через те, що нічого не виходить. А якось йому зателефонував Коля Щур, дізнавшись, що Зібров шукає поета. Сказав, що живий і здоровий, та здатен виконати цю важливу місію. Тепер хіт здобув не лише новий текст, але й оновлене аранжування.

Україна зоряна, Україна райдужна

Текст цієї пісні не потребує перекладу, оскільки відразу, як годиться, написаний українською мовою. Павло Зібров та Юрій Рибчинський активно працюють над композицією, яку планують вперше виконати в День перемоги України над рашистами.

Павло Зібров готує прем’єру двох пісень

У тандемі поета й композитора було створено найкращі хіти виконавця “День народження”, “Мертві бджоли не гудуть”, “Хрещатик”. Тепер дійшла черга до головної переможної пісні. Перші рядки, з яких починатиметься черговий епохальний твір, уже відомі:

“Україна зоряна, Україна райдужна”.

Юрій Євгенович уже практично закінчив роботу над текстом пісні. Залишилося покласти її на ноти, зробити аранжування, прорепетирувати й дочекатися жаданого дня, коли можна буде виконати:

“В нас все є. Натхнення є, ми їх виженемо однозначно”.

Співак свято вірить у нашу перемогу й не втрачає оптимістичного запалу.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.