“Кращі часи”: Мурат Налчаджиоглу чесно розповів, що допомагає йому пройти крізь проблеми у шлюбі з Реус

Відомий український підприємець Мурат Налчаджиоглу чесно висловився про свій моральний стан на тлі чуток про розлучення. За словами знаменитості, не завжди у житті біла смуга.

Мурат Налчаджиоглу здобув особливу популярність після свого одруження з відомою артисткою Ані Лорак. Зрештою, шлюб закоханих розпався, але підписники не припинили уважно стежити за особистим життям чоловіка. Після розлучення з першою дружиною, знаменитість почав стосунки з Лілією Реус. Тепер у мережі чимало чуток про те, що зіркова пара насправді могла таємно розійтись.

Мурат Налчаджиоглу про свій настрій

На тлі таких чуток знаменитий український підприємець висловився про свій настрій. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Мурат Налчаджиоглу опублікував нову Історію, в якій розповів про свій настрій. Знаменитість показав цитату японської мудрості, в якій говориться про те, що все в житті можна виправити – навіть якщо спершу ситуація здається дуже непростою.

Відомий український підприємець Мурат Налчаджиоглу висловився про свій настрій
Відомий український підприємець Мурат Налчаджиоглу висловився про свій настрій

“Якщо у тебе відчуття, ніби ти втрачаєш усе, пам’ятай про дерева: вони втрачають листя щороку, але продовжують стояти твердо та чекати на кращі часи”, – говорить японська мудрість, якою Мурат Налчаджиоглу поділився зі своїми шанувальниками.

Знаменитість наголосив, що ніколи не потрібно здаватись – завжди треба вірити в краще. Можна припустити, що ситуація в особистому житті Мурата Налчаджиоглу змусила його замислитись про чимало речей. Чоловік ділиться власними думками зі своїми підписниками, не приховуючи нічого, крім відповіді на запитання про те, чи дійсно розлучився з Лілією Реус.

У мережі багато чуток про ймовірне розлучення знаменитості з його другою дружиною
У мережі багато чуток про ймовірне розлучення знаменитості з його другою дружиною

Варто зазначити, що чутки про розрив зіркової пари з’явились не просто так. Декілька місяців тому на особистих сторінках зіркової пари зникли спільні фотографії та відео. Крім того, як з’ясувалось пізніше, закохані роз’їхались і тепер живуть окремо. На запитання про особисте життя ні Мурат Налчаджиоглу, ні Лілія Реус відповідати не хочуть.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.