Христина Горняк чесно зізналась, що вийшла б за Володимира Остапчука ще раз: “Багато за що є дякувати”

У чесному зізнанні для шанувальників відома українська блогерка Христина Горняк зізналась, що готова вийти заміж за колишнього Володимира Остапчука ще раз.

Христина Горняк, відома українська блогерка та нотаріусиня, чесно розповіла про те, чи готова вдруге стати дружиною свого колишнього чоловіка. Знаменитість на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм поміркувала про те, чи погодилася б піти за Володимира Остапчука, якби повернулась у минуле зі знанням, як усе відбуватиметься в майбутньому. За словами зірки, навіть із цими знаннями вона б не стала казати своєму колишньому чоловікові “ні”.

Горняк про шлюб з Остапчуком

В особистому блозі знаменитості в соцмережі Інстаграм з’явився новий допис. У ньому Христина Горняк поміркувала про те, чи захотіла б знову вийти заміж за Володимира Остапчука в минулому, якби він запропонував їй, а вона знала, що врешті розлучиться з ним. Зірка пригадала, що у суспільства однаково дивна реакція і на те, що жінка у 37 років може бути розлученою, і на те, що в цьому віці вона досі не була у шлюбі.

Христина Горняк відповіла на запитання про те, чи готова вийти заміж за Остапчука вдруге
Христина Горняк відповіла на запитання про те, чи готова вийти заміж за Остапчука вдруге

Втім, зізналась знаменита українська блогерка, вона не звикла дослухатись до засудження навколишніх. Якби їй довелось відмотати час назад, то вона б ніколи не наважилась по-іншому прожити власне життя. Знаменитість ділиться: кожна подія в її житті була її особистим досвідом, а тому змінювати щось та робити інакше вона не хоче.

“Моє життя, мій досвід. Багато за що є дякувати, але багато чого не хочеться у своєму особистому житті, бо порушує мої цінності”, – прокоментувала знаменитість.

Христина Горняк відповіла на запитання про те, чи готова вийти заміж за Остапчука вдруге
Христина Горняк відповіла на запитання про те, чи готова вийти заміж за Остапчука вдруге

Проте, врешті знаменитість вирішила поділитись своєю думкою щодо кількості шлюбів. Знаменитість натякнула, що в житті буває різне, а тому важко говорити про те, як правильно. Втім, саме Христина Горняк вважає, що найкращий варіант – вийти заміж один раз і до кінця.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.