Тепер замість Лілії Анастасія: одружений Мурат Налчаджиоглу відпочив у Дубаї разом із відомою моделлю

Відомий підприємець турецького походження Мурат Налчаджиоглу неочікувано часто почав з'являтись у компанії іншої жінки – не своєї дружини Лілії Реус.

Мурат Налчаджиоглу, відомий бізнесмен, який живе та працює в Україні, здивував шанувальників нещодавніми публікаціями у мережі. Знаменитість натякнув на нові стосунки – Новий рік він зустрів у компанії української моделі, з якою вже встиг навіть зробити парні татуювання. Хоча знаменитість і досі перебуває в офіційному шлюбі та відмовляється коментувати подробиці особистого життя, шанувальники впевнені, що між ним та моделлю Анастасією дещо таки є.

Новий роман Налчаджиоглу

У період новорічних свят на особистих сторінках Мурата Налчаджиоглу та Анастасії Фоксі можна було побачити серію світлин і кадрів, які доводять, що між новоспеченою парочкою таки є іскра. Ба більше, модель у своєму Інстаграм-блозі навіть показала, як вони з чоловіком робили парні тату. Вона не стала коментувати, як вони дійшли до цього рішення, але таки показала частинку процесу.

Відомий український бізнесмен Мурат Налчаджиоглу натякнув на роман з іншою жінкою
Відомий український бізнесмен Мурат Налчаджиоглу натякнув на роман з іншою жінкою

Варто нагадати, що декілька років тому відомий український підприємець Мурат Налчаджиоглу почав стосунки з візажисткою Лілією Реус. Зіркова пара довгий час будувала стосунки, коли чоловік освідчився дівчині. Пізніше вони почали планувати весілля, втім початок повномасштабної війни завадив їм втілити бажане в реальність. Зрештою, знаменитості таки організували пишне святкування у Конча-Заспі.

Відомий український бізнесмен Мурат Налчаджиоглу натякнув на роман з іншою жінкою
Відомий український бізнесмен Мурат Налчаджиоглу натякнув на роман з іншою жінкою

Вже через 4 місяці після весілля шанувальники помітили, що новоспечене подружжя віддалилось одне від одного. Користувачі мережі почали ставити запитання, намагаючись з’ясувати, чи все гаразд у закоханих. Вони у відповідь заявляли, що не хочуть відповідати на питання, що стосуються їхнього шлюбу та особистого життя. Новий рік Лілія Реус і Мурат Налчаджиоглу зустрічали окремо одне від одного, а також вирішили роз’їхатись і жити окремо.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.