Катя Репяхова показала, як “застукала” Павліка в обіймах молодих дівчат: “Франковичу тут не сумно”

29-річна дружина українського артиста Віктора Павліка Катя Репяхова показала, скільки у її чоловіка прихильниць. Молоді дівчата "липнуть" до Франковича навіть на заправці.

Віктор Павлік і Катя Репяхова – одна з найбільш обговорюваних пар українського шоу-бізнесу. Вони одружилися у 2020 році, для Павліка це вже четвертий шлюб. Катя молодша за Віктора Франковича аж на 29 років. Та різниця у віці не стала на заваді їхньому коханню. Репяхова і Павлік щасливі у шлюбі і виховують спільного сина Михасика, якому у липні буде 3 роки.

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова поділилась намірами зробити пластику
Дружина Віктора Павліка Репяхова зізналась, чи зраджує їй чоловік

Катя Репяхова не просто дружина Павліка, а й його концертна директорка. Дівчина завжди їздить з чоловіком на концерти, адже вирішує всі організаційні питання. На днях зіркове подружжя приїхали у Полтаву, де у Павліка 21 січня відбувся концерт. У своїх інстаграм-сторіс Репяхова показала, як вони їхали до Полтави. Подружжя зупинилися на одній із заправок по дорозі і, залишивши Павліка всього на кілька хвилин, Катя побачила, як до нього підійшло кілька фанаток, щоб зробити фото.

У своєму Інстаграм-блозі Репяхова опублікувала коротке відео, в якому показала, як працівниці заправки обіймаються і фотографуються з артистом.

Дружина Віктора Павліка Репяхова зізналась, чи зраджує їй чоловік
Катя Репяхова показала, як застукала Павліка в обіймах молодих дівчат

Франковичу тут не сумно

, – прокоментувала Репяхова.

До слова, Катя Репяхова запевняє, що не ревнує свого чоловіка і ніяк його не контролює. За словами дівчини, вона біля себе нікого силоміць не тримає і якщо Павлік захочете зрадити, чи піти від неї, Катя влаштовувати істерики, чи скандали не буде.

Варто відзначити, що сама Катя Репяхова свого часу була коханкою Павліка. Вони почали стосунки у 2017 році, в той час Віктор Франкович був у шлюбі зі своєю третьою дружиною Лорою Созаєвою. Лише через 2 роки відносин з Катею, артист розлучився зі своєю третьою дружиною і згодом повів під вінець Репяхову.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.