52-річна Римма Зюбіна поділилася власним горем – не стало її близької людини: “Сказали, що їй уже краще”

У родині Римми Зюбіної сталося непоправне горе. Пішла з життя мама відомої акторки. Ще місяць тому відзначали 85-річний ювілей, а тепер жінки не стало. Горе, яке не описати словами.

Про смерть своєї 85-річної мами Римма Зюбіна сповістила у Фейсбуці. Жінка якраз перебувала у лікарні в Ужгороді. Звідти доньці й сповістили, що серце пані Віри зупинилося.

Ще 2 січня ювілярку вітали з днем народження. Та за місяць, 3 лютого, душа найдобрішої людини на світі вже подорожувала до раю.

Не стало мами Римми Зюбіної

Звісно, літня жінка сильно переживала через 2-ий рік 10-літньої війни. У травні 2022 року пані Віра занедужала. Потім їй начебто стало легше. А вже в грудні квартира літньої жінки запалала. Після такого стресу мама акторки злягла. І хоча пані Віра та її племінник дивом врятувалися з полум’я, пережите жахіття негативно відбилося на здоров’ї жінки.

3 лютого Римма зателефонувала в Ужгород. Мама якраз перебувала у колі подружок. Жінки сповістили, що погодували хвору, і вона почувається краще. Навіть рум’янець на щоках з’явився. Зробили спільне селфі й надіслали Зюбіній.

Не стало мами Римми Зюбіної

Мама радісно посміхалася, тож у Римми відлягло від душі – все гаразд, можна поки що не їхати до Ужгорода. А за 2 години їй зателефонували з лікарні, сповістивши, що пані Віра заснула й більше не прокинулася.

Мама Зюбіної родом була з Чернігівщини, а батько – з Сум. Римма народилася вже в Ужгороді. Там же почала виходити на театральну сцену з 19 років. Фільмографія акторки сягає близько сотні стрічок. Найкращою роллю актриси визнана участь у фільмі “Гніздо горлиці”. Знялася знаменитість і в скандальній стрічці про Маріуполь “Юрик”, зігравши роль бабусі 11-річного підлітка.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.