11 років коми: дочка 50-річної Юлії Висоцької й 86-річного Андрія Кончаловського забрала славу свого брата

Прославлений режисер Андрій Кончаловський та не менш відома акторка Юлія Висоцька виховують двох дітей, особисте життя яких майже невідоме публіці.

Роман цієї ексцентричної пари обговорювали практично всі, адже різниця в віці в 36 років завжди буде викликати здивування. Попри плітки, пара все ж продовжує жити разом та виховувати своїх спільних дітей.

Юлія Висоцька з Андрієм Кончаловським
Юлія Висоцька з Андрієм Кончаловським

Горе родини Кончаловських

Андрій Кончаловський знаний ловелас, змінив декілька дружин за своє життя і має аж семеро дітей. Але останні 25 років, які він присвятив Юлії Висоцькій, стали для нього самим цінними та важливими. Наразі в них двоє спільних діток: Марія, якій вже виповнилось 25 років, та син Петро, якому 21 рік.

Юлія Висоцька з Андрієм Кончаловським та дітьми
Юлія Висоцька з Андрієм Кончаловським та дітьми

Одинадцять років тому горе прийшло в відому родину. Адже у 2013 році донька Марія з батьками потрапила в страшну аварію в Франції. Травми були страшними, тому дитину мали терміново ввести в стан медикаментозної коми. І ось уже протягом 11 років дівчина не приходить в себе. Батьки продовжують надіятись на те, що одного дня все ж їх Маша відкриє очі й посміхнеться. Юлія Висоцька не погоджується на відключення доньки від апарату, хоча лікарі неодноразово пропонувала відпустити дівчинку.

Юлія Висоцька з Андрієм Кончаловським
Юлія Висоцька з Андрієм Кончаловським

До трагічного ДТП, родина Кончаловських насолоджувалась життям, брали участь в різних проєктах. Марія мріяла про велику сцену, адже її акторський талант проявлявся ще змалечку. Саме коли перед дівчиною були відкриті все двері для розвитку  – сталась аварія.

Юлія Висоцька з сином
Юлія Висоцька з сином

Тоді розрадою для батьків став Петро. Хоча вони й думали про те, що син продовжить акторську династію, але він вирішив по іншому. Наразі Петро Кончаловський продовжує навчання в одному із московських університетів та здобуває професію архітектора.

Ось уже 11 років родина не опускає руки та не втрачає надію в те, що Марія все ж зможе вилікуватись і почне своє нормальне життя.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.