66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Павло Зібров сповістив про готовність позбутися власної візитної картки – вусів. Та задля цього має відбутися визначна подія. Прибрати розкішну рослинність під носом Павло Миколайович погодиться лише за величезну суму грошей.

Коли Павло Зібров збриє вуса

Якщо хтось задонатить стільки грошей, щоб вистачило на придбання танку для ЗСУ, співак піде на такий неординарний для себе крок. Зібров поставив ще одну умову – на танку обов’язково має бути написане його прізвище:

“Я б зголив би свої вуса, якщо б зібрати за зголені вуса Павла Зіброва на танк і написати “Зібров”.

Слід відзначити, що траплялися в житті артиста моменти, коли він ходив без вусів. Але вони були настільки короткими, що публіці практично не запам’яталися. Не піддався Зібров свого часу на вмовляння Алли Пугачової поголитися й вчинити скандал:

“Вона Гітлера ледь не зробила з Павла Зіброва. Я коли подивився в дзеркало, сказав: ні, нехай будуть”.

Подібне трапилося, коли Алла Борисівна робила у нас свої вечори близько 15 років тому. Натомість 2012 року Павло сам зважився на подібний крок. Артист саме давав концерти в Карпатах. Відпочиваючи в номері, подивився комедію “Діамантова рука”, де пролунала фраза: “Пачєму Валодька збріл уси?”

Коли Павло Зібров збриє вуса

Уявивши, який резонанс викличе у пресі безвусий Зібров, він взявся за бритву. До цієї події навіть концерт спеціальний підготували: “Новий я або впізнай мене у натовпі”.

Ще одного разу Павло Миколайович невдало закурив, коли на вулиці було вітряно. Підніс запальничку до обличчя занадто близько й втрапив у халепу – вуса миттю зайнялися. Добре, хоч брови вдалося врятувати.

Оскільки цей атрибут було застраховано, страхова компанія виплатила співаку компенсацію у 139 грн. Зробивши певні висновки, Зібров у 2018 році підписав із СК договір уже на мільйон гривень, застрахувавши свій бренд – вуса.

spot_img

Схожі статті

Найкращий десерт з “нічого”. Готую кілька разів на тиждень, з’їдають за хвилини: рецепт пирога із вишнею

Усі ми в душі ласуни, а мрія вечеряти апетитними десертами для багатьох головна. Для таких ситуацій чудово підходить ситний пиріг із сиром та вишнями. Саме такий рецепт ми сьогодні й підготували.

Замість майонезних салатів готую “Вітамінний”: всі просять рецепт. З такою заправкою і “Олівʼє” стане ПП

Приготувати корисний та смачний салат можна з найпростіших продуктів. Але особливим його робить один секретний інгредієнт – заправка. Дізнайтеся, як приготувати справжній шедевр за короткий час.

Коли купляю крабові палички, роблю з них не салат, а смажу у сирному клярі: виходить смачна закуска

Приготувати швидку та креативну закуску можна зі звичайної пачки крабових паличок. Просто треба посмажити їх у клярі й нова, цікава страва готова до подачі на стіл.