“Та, про яку я співаю пісні”: Олег Винник розкрив імʼя таємної дружини, якій зберігає вірність вже 20 років

Олег Винник багато років тримав подробиці особистого життя у таємниці під сімома замками. Проте в одному інтервʼю все ж розкрив імʼя дружини. Хто ця загадкова жінка та чи знає її публіка? 

Протягом багатьох років відомий співак Олег Винник вміло приховував деталі свого особистого життя, створюючи для себе образ загадкового “вовка”. Хоча публіка давно здогадувалася, що дружиною артиста є його бек-вокалістка Таїсія Сватко, сам Олег офіційно зізнався в цьому лише у своєму останньому інтерв’ю, яке дав Вікторії Курочці, розкриваючи найтонші петлі свого приватного життя перед шанувальниками. Але ж зізнання також зробив неоднозначне наголосивши, що хоче зберегти свою сімʼю в таємниці.

“Це та, про яку я співаю пісні. Звичайно, її звати Тая. Мама її називала Таюне”, – сказав Винник в інтервʼю.

Ще однією прихованою реальністю було існування сина у співака. Хоча існує інформація, що можливо його звати Юліан, Олег Винник не збагнувся розкривати його особистість, надаючи йому приватність та відсутність публічності. Згідно зі згадками, молодший Винник проживає в Німеччині та займається плаванням, але детальніші подробиці його життя залишаються під завісою таємниці, яку його батько так бережно охороняв.

Ймовірне фото сина Олега Винника, знайдено в мережі
Ймовірне фото сина Олега Винника, знайдено в мережі

Співак пояснив свої рішення та приватність своїх близьких бажанням надати їм нормальне, непублічне життя, вільне від надмірної уваги, соціальних медіа та журналістів. Він відзначив, що це рішення прийнято з поваги до особистості своїх близьких та відданості принципам сімейного життя.

Інформація, що співачка Таюне є дружиною Олега шириться мережею вже давно. Подружжя познайомилося ще у студентські часи, а односельчани знаменитостей стверджують, що зірки зіграли весілля ще коли були дуже молоді.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.