Невістка – в горлі кістка? Третя дружина Остапчука показала, який “багатий” стіл накрила для свекрухи

Великдень заведено відзначати всією родиною. От і батьки Володимира Остапчука вирішили відвідати сина з невісткою. Як зустріла молода невістка свекра та свекруху?

Катя Полтавська, яка тепер носить прізвище свого чоловіка Володимира Остапчука, вийшла заміж й отримала на додачу до коханого ще і його батьків. Свекор зі свекрухою навідалися до невісточки на Великдень.

Катя Полтавська зустріла батьків Володимира Остапчука

Застали третю дружину сина не підготовленою до свята. Жодних крашанок, сальця чи смаженої домашньої ковбаски на столі не виявилося. Лише Великодня пасочка, пляшка з водою, курага та горішки. Дівчина вирішила похвалитися в Інстаграм-сторіз:

“Батьки Вови приїхали. Мій святковий стіл”.

Коли врешті сіли розговлятися, то молода господиня таки подала кожному гречану кашу з дрібненькими сосисками та помідорчики черрі. Сфотографувавши святковий стіл, Катерина відзначила:

“Чим багаті, тим і раді”.

Дивно, що не дістала з холодильника купу фруктів та ягід, які напередодні з Володею придбали на базарі. Подружня пара ні в чому собі не відмовляла. Купили 1,5 кг полуниці, 0,5 кг малини, 0,5 кг абрикос, 1 кг черешні. Подібний вітамінний набір обійшовся чоловіку й дружині в 3600 грн. Невже за 3 дні всю цю розкіш уже вдалося з’їсти?

Катя Полтавська зустріла батьків Володимира Остапчука

Іншим разом Остапчук хвалився цілим столом ковбас. Напевно, отримав подібне багатство, знімаючись у рекламі. Родина Остапчуків частенько хвалиться покупками на сотні гривень, пред’являючи чеки.

Та коли до обійстя завітали свекри, Катерина не знайшла нічого окрім каші. Навіть пасочку до чаю не порізала. Так і залишилася стояти окрай столу, як це видно на світлині. Правду кажуть, що невістка – в горлі кістка.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.