“Лікували не від того”: у сестри Жанни Фріске, яка померла від онкології, стався рецидив раку з метастазами

Рідна сестра відомої російської співачки Жанни Фріске, яка відійшла у вічність майже 10 років тому, розповіла про негаразди, з якими довелось зіткнутись.

Жанна Фріске – одна з найвідоміших російських артисток минулого десятиліття. Її молодша сестра, яка так схожа на свою рідну людину, після смерті зірки змогла впоратись із втратою та продовжила своє життя. Втім, нещодавно знаменитість спіткало ще одне випробування – сестра Наталії Фріске також бореться з онкологією.

Сестра Фріске бореться з раком

Два роки тому Наталія Фріске повідомила про те, що її сестра Тетяна Гончаренко зіткнулась із рецидивом раку, який почала лікувати ще 10 років тому. 2022 у жінки виявили метастази у печінці та хребті. Шанувальники поцікавились у молодшої сестри Жанни Фріске, як себе почуває Тетяна. У відповідь зірка зізналась – її стан не найкращий, але вона бажає жити та мріє побороти захворювання.

Сестра відомої російської співачки Жанни Фріске розповіла про рідну людину, яка зіткнулась з раком
Сестра відомої російської співачки Жанни Фріске розповіла про рідну людину, яка зіткнулась з раком

Втім, відповідь Фріске засмутила публіку. Знаменитість зізналась, що Тетяна Гончаренко перебуває у дуже поганому стані. За словами зірки, метастази розійшлись по всьому тілу, а печінка вже зруйнована. Наталія Фріске розповіла, що її сестра лікувалась у декількох країнах, але це не допомогло їй.

“Лікували в Туреччині та Ізраїлі, але… тільки витягли гроші та лікували не від того”, – пояснила Наталія Фріске.

Сестра відомої російської співачки Жанни Фріске розповіла про рідну людину, яка зіткнулась з раком
Сестра відомої російської співачки Жанни Фріске розповіла про рідну людину, яка зіткнулась з раком

Нагадаємо, що Жанна Фріске, відома російська артистка, відійшла у вічність 2015 року. Знаменитість протягом довгого періоду свого життя боролась з онкологією, втім не змогла одужати. Вона померла від пухлини головного мозку. Вартісне лікування та серйозна підтримка близьких і фанатів, на жаль, не змогли врятувати артистку.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.