Реальна дружина і син Дана Балана: що співак приховував від публіки

Author name 29 Травня 2020 в 20:05

Поділитися статтею

Дан Балан
Дан Балан

Дан Балан всіляко приховує усі подробиці свого особистого життя, але все ж деякі деталі з його минулого вдалося дізнатися — співак був одружений і у нього є син.

Дан Балан відомий своєю скритністю і загадковістю, особливо, якщо справа стосується його особистого життя. Можливо, саме тому ні він, ні Тіна Кароль ніяк не коментують чутки про роман між ними.

До сих пір в пресі практично немає інформації про колишніх дівчат співака. Але складно повірити, що за 41 рік такий симпатичний і харизматичний чоловік жодного разу не був у відносинах.

Тим не менш, деякі факти з’ясувати вдалося. Балану приписують інтрижки зі співачкою Вірою Брежнєвою, з якою вони навіть записували спільну пісню і з танцівницею Вардою Мартиросян.

Але найцікавіше, що загадковий Дан був одружений і в шлюбі у нього навіть народився син. Його дружиною була дівчина на ім’я Елла Крупеніна. Пара була разом близько п’яти років, з 2004 по 2009 рік. Тоді артист тільки починав сольну кар’єру і його популярність стрімко росла.

Подейкують, що причиною розлучення стали постійні ревнощі Елли, якій було складно змиритися з популярністю чоловіка і наявністю армії прихильниць.

У Дана і Елли народився син Алан. Балан ретельно приховує всі подробиці свого особистого життя, тому невідомо достеменно, які відносини він зараз підтримує зі своїм спадкоємцем і його мамою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею