Оля Полякова розкрила особистість чоловіка і зворушливо привітала його з днем народження

Author name 30 Червня 2020 в 17:06

Поділитися статтею

Оля Полякова з чоловіком Вадимом
Оля Полякова з чоловіком Вадимом

29 червня бізнесмен Вадим Поляков відсвяткував свій день народження.

Українська співачка Оля Полякова відома своєю відкритістю. Виконавиця ніколи не приховувала ні особистого життя, ні будь-яких скандальних подробиць про себе. Вона завжди чесно відповідає на всі питання, абсолютно нічого не соромлячись.

У своєму особистому онлайн-шоу “Правда або дія” Полякова розповідала про те, як вчила цілуватися старшу дочку і навіть про свій досвід застосування фізичної сили в питаннях виховання дітей. Однак зараз Оля не дозволяє собі піднімати руки на дочок.

Можливо саме така відкритість дозволяє співачці будувати успішний і щасливий шлюб. Зі своїм чоловіком, бізнесменом Вадимом Поляковим, артистка познайомилася ще на початку нульових. У 2004 році пара зіграла весілля, а через рік у них народилася старша дочка Марія. У 2011-му на світ з’явилася і молодшенька Аліса.

Оля Полякова с дочками
Оля Полякова з дочками

Полякова називає свого чоловіка Вадима  ідеальним чоловіком для себе і зразковим батьком для дочок. На честь його дня народження вона поділилася зворушливим фото бізнесмена, на якому він позує з собачкою.

“Це фото так відображає тебе, з вигляду лютий, але добрий всередині. Сильний, але м’який, твердий рішучий, але поступливий, коли справа стосується твоїх дівчаток! Як всі ці якості уживаються в тобі так гармонійно, що жити з тобою одне задоволення?”, — підписала знімок Полякова.

Співачка додала, що поруч з чоловіком відчуває себе в безпеці, вона відчуває справжнє тепло і турботу. Вона також сказала, що якщо їхні дочки виберуть собі чоловіків, схожих на їхнього батька, то їм дуже пощастить у житті.

До привітань приєдналися і підписники Олі Полякової, залишивши безліч побажань і приємних слів в коментарях:

  • “Олечка, Королева, з іменинником!!! Приєднуюся до сказаних побажань!!! Довгих років здоров’я чоловіку!!”;
  • “Таке привітання від Такої дружини потрібно дійсно заслужити!!”;
  • “Відразу відчувається повага до чоловіка. Це так важливо”, — написали користувачі мережі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею