Поховали без розголосу: помер батько соліста “Иванушек” Соріна

Author name 13 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

Батько Ігоря Соріна - Володимир Райберг
Батько Ігоря Соріна – Володимир Райберг

Страшна новина розбурхала всіх фанатів легендарного артиста і групи Иванушки. Попрощалися з його батьком 10 липня.

Батько Ігоря Соріна – Володимир Райберг. Помер він на 82 році свого життя. Поруч були рідні Володимира. Сім’я не хотіла розголосу, тому про трагічну смерть стало відомо лише в понеділок, 13 липня.

Поховали батька Соріна на Ніколо-Архангельському кладовищі

У загиблого були серйозні проблеми зі здоров’ям. Він прожив більш ніж на 20 років більше, ніж його син. Є інформація про те, що батька поховали поруч з його сином.

Нагадаємо, що популярний співак, поет і соліст групи Иванушки International помер 22 роки тому. 1 вересня 1998 його доставили в лікарню. Сусіди знайшли Ігоря в несвідомому стані біля місця роботи. На деякий час чоловік прийшов до тями, проте не зміг розповісти медикам про те, що з ним сталося і чому той втратив свідомість. У лікарні, коли лікарі взялися за допомогу, врятувати молодого Ігоря Соріна не вдалося – він помер після операції.

Сорін на постері до виступу
Сорін на постері до виступу

Шанувальники творчості групи Иванушки International досі пам’ятають свого кумира, і приходять до нього на місце поховання.

Після смерті Ігоря його мати і батько не змогли зберегти шлюб. Володимир Райберг знову одружився, у другому шлюбі у нього народилися двоє дітей, проте з дружиною через деякий час вони розійшлися.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею