Як склалася доля зірок шоу талантів, над якими сміялися навіть судді (Монатік, Агафонов, Рудаков)

Author name 21 Липня 2020 в 23:07

Поділитися статтею

Як склалася доля зірок шоу талантів, над якими сміялися навіть судді
Як склалася доля зірок шоу талантів, над якими сміялися навіть судді

В останні десятиліття на вітчизняному та зарубіжному ТВ активно набирають популярність різні талант-шоу. Однак не завжди туди приходять дійсно талановиті люди.

Є й ті, хто вирішив почати з подібних шоу свою величезну творчу кар’єру, але отримав демотивацію – критику суддів, негатив з боку аудиторії, розчарування і глузування. Сьогодні розповідаємо вам про трьох осіб, які пройшли всі кола пекла в талант-шоу.

Михайло Рудаков

Михайло Рудаков
Михайло Рудаков

Цей чоловік як богатир з казки – широкоплечий, з густою бородою і бровами. Суддям він зізнався, що настільки любить свою ферму, що навіть спілкується з кожною твариною. І ось, коза попросила його заспівати. Тому в 2011 році він приїхав до столиці, і зважився підкорювати сцену. Судді проекту Серьога, Йолка, музичний критик Сергій Сосєдов і телеведучий Ігор Кондратюк поіронізувати над Рудаковим, і сказали йому “ні”. Головне збентеження викликала зовнішність вокаліста. Не пощастило йому і на аналогічному проекті “Хвилина слави”.

Антон Агафонов

Антон Агафонов
Антон Агафонов

Антон примітний тим, що нехай і народився в тілі чоловіка, вірить і розвиває свою жіночність. На проекті “Х-фактор ” він отримав два “так “, але дійти до фіналу все одно не вдалося. Своєї схильності він не приховував, але зіткнувся з глузуванням і знущаннями. Уже через час Агафонов зважився проявляти себе і на інших сценах країни. Так і потрапив в проект “Голос країни ” на 1 + 1.

Монатік

Монатік
Монатік

До його зовнішнього вигляду або звичок питань не було. Однак коли багато років тому він прийшов на один з проектів СТБ йому відповіли, що ні таланту до співу, ні таланту до танців у нього немає. Звичайно, після такого вердикту в шоу його не взяли. Однак хлопець знайшов шляхи як себе реалізувати. Зараз він не тільки запальний танцюрист, але і співак, якого знає вся країна.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею