Померла мама Ігоря Коломойського: її на стало на 81 році життя, всі подробиці

Author name 5 Серпня 2020 в 10:08

Поділитися статтею

У Коломойського померла мама
У Коломойського померла мама

Прес-служба Об’єднаної єврейської громади України від 4 серпня шокувала новиною – не стало Зої Ізраілевни Коломойської.

Зоя Ізраілевна – мати відомого в Україні та далеко за її межами бізнесмена Ігоря Коломойського. На момент смерті їй був 81 рік. Причини, за якими матері Ігоря Коломойського не стало, Об’єднана єврейська громада України не називає, проте є думка, що останні кілька років вона тяжко хворіла.

У Коломойського померла мама

“4 серпня 2020 роки (14 ава 5780 року за єврейським календарем) стала відома сумна звістка про те, що покинула матеріальний світ душа Зої Ізраілевни Коломойської – матері президента Об’єднаної єврейської громади України Ігоря Валерійовича Коломойського “, – пише прес-служба відомства.

У Коломойського померла мама
У Коломойського померла мама

Сам бізнесмен поки не давав ніяких коментарів з цього приводу.

Відзначимо, Ігор Коломойський – популярний в Україні бізнесмен. Йому належить створення ПриватБанку, проте сам він зараз не є власником фінансової компанії. При президенті Порошенко сталася націоналізація, і банк став державним. Також Коломойському був заборонений в’їзд в Україну, однак при президенті Зеленському цю заборону зняли. Ходили чутки, що Володимир Зеленський пішов в президенти, керуючись настановами та порадами Коломойського.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею