Помер Борис Клюєв з серіалу “Вороніни “: не стало легенди

Помер народний артист РФ Борис Клюєв.

Йому було 76 років. Як повідомила директор Малого театру Тамара Михайлова, Клюєв був тяжко хворий.

Помер Борис Клюєв

Клюєв прославився роллю Миколи Петровича в комедійному російському серіалі “Вороніни “. Усміхнений і жартівливий, він прижився в сценарії і впав в душу всім шанувальникам цього серіалу. Його фрази швидко розлетілися на крилаті фрази і до сих пір використовуються в сленгу сучасної молоді і старшого покоління.

Помер Борис Клюєв

Микола Петрович був героєм серіалу від першої і до останньої серії. У його кар’єрі це найбільш рейтинговий проект. Хоча Клюєв не став героєм однієї ролі. Він грав в серіалах іншого жанру і в театрі, що допомогло йому прославитися ще більше.

Борис був улюбленцем як молоді, так і старшого покоління.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.