П’ять причин, чому Галкін і Пугачова досі разом: несподівані обставини

Пару Галкіна і Пугачової розводять вже багато років, але вони всі люблять один одного і ніяк не розлучаться. І для цього у них є мінімум п'ять причин.

Перша причина – взаємоповага. Як розповідала Алла Борисівна на своєму інтерв’ю, у них немає глави сім’ї. Всі рішення приймаються спільно і спільно.

Алла Пугачова на шоу Максима Галкіна

Друга причина – діти. У них 7 років тому з’явилися чарівні Ліза і Гаррі, заради яких вони зараз готові зробити що завгодно.

Максим Галкін і Алла Пугачова з дітьми

Третє – відсутність побутових проблем. Так, незважаючи на те, що вони живуть у величезному особняку-палаці, побут для них – не проблема. На величезні доходи Максима та Алли можна найняти і прислугу, і садівника, і інший обслуговуючий персонал, який позбавить сімейство від клопоту.

Максим Галкін з донькою Лізою

Четвертий пункт – публічність. Так, як не крути, але публічні люди нерідко думають: “а що скажуть інші? “. Іноді через чужої думки доводиться навіть відмовитися від своїх планів, принципів і думки. Така вона, публічне життя.

Алла Пугачова і Максим Галкін з дітьми

П’ята причина – вони разом вже так довго, і пройшли стільки перепон, що відносини зміцніли, і тепер їх не здатні зламати негаразди. По крайней мере, так висловився гуморист Максим Галкін в одному зі своїх інтерв’ю.

Алла Пугачова помітно постаріла: материнство в такому віці вимотує

Популярне

Схожі статті

Чекала сезону, щоб приготувати цю смакоту: здобні пиріжки з вишнями, які краще за будь-яку магазинну випічку

Пиріжки з вишнями — це ідеальний десерт для будь-якої нагоди. Вони поєднують у собі ніжне тісто та соковиту, ароматну начинку, яка просто тане в роті.

Чим снідає 75-річна Алла Пугачова, щоб залишатися молодою і здоровою: меню Примадонни, яке можна повторити

Співачка Алла Пугачова змогла за короткий термін схуднути на більш ніж 20 кілограмів, завдяки спеціальному харчуванню. В меню Примадонни найпростіші страви з доступних кожному продуктів.

43-річна Тоня Матвієнко розповіла про свого зятя та поповнення в родині: “Я буду бабусею. Це так класно”

Старшій доньці Тоні Матвієнко 25 років. Уляна нині живе зі своїм коханим. Тож 43-річна співачка вже готується ставати бабусею та розповіла про стосунки з потенційним зятем.