(Відео) Життєстверджуючий кліп: Тіна Кароль – “Здатися ти завжди встигнеш “

Тільки така людина, як Тіна Кароль, яка сама пережила багато потрясінь в житті може так чуттєво і проникливо виконати цю пісню.

Коли вам погано або ви переживаєте якесь потрясіння, також розчарування і не хочеться навіть жити, завжди звертайтеся до молитви або прослухайте цей сповнений життя відео кліп.

Тільки така людина, як Тіна Кароль, яка сама пережила багато потрясінь в житті може так чуттєво і проникливо виконати цю пісню.

Ця тендітна жінка знайшла в собі сили протистояти бідам, яки навалились на неї.

Так чому б і вам не піти приклади та почати боротися – здатися ти завжди встигнеш!

Відео: кліп “Здатися ти завжди встигнеш”

Обов’язково прочитайте пости, які залишили люди в соцмережах:

“Пару років тому ця пісня і слова не дали мені впасти духом, і підтримали мене. Багато плювків в обличчя і багато ляпасів довелося стерпіти, поки не довів свою правоту. Погано, коли перестають вірити в тебе і ти на межі. Коли стоїш взимку на 10-му поверсі на балконі вночі й температура -10, в руці пляшка, дивишся в темряву і розумієш, що попереду так само темно й холодно у твоєму житті. Спасибі Тіні Кароль за цю пісню та у неї прекрасний голос! ”

“Пісня неймовірна! Коли я лікувалася від раку, було дуже важко. Я її весь час слухала, вона надавала мені сил і я впоралася! Дай Боже Тіні здоров’я і сил! Вона нескінченно талановита! ”

“Напевно єдина з українських виконавиць, пісні якої будуть завжди актуальні та популярні. Спасибі Тіна. “

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.