Як Пугачова допустила цю ганьбу? Юна одіозна невістка Орбакайте дорвалася до сцени

Схоже, на російській сцені з'явилася нова зірка.

Олена Преснякова разом зі своїм дружиною Микитою Пресняковим вийшла на сцену і виконала пісню. Незважаючи на те, що раніше невістка Крістіни Орбакайте позиціонувала себе як модель, зараз вона вирішила спробувати себе в якості вокалістки.

Альона й Микита Преснякови

Відео виступу Олени та Микити Преснякових опублікували в Інстаграмі на фан-сторінці Алли Пугачової

Альона й Микита Преснякови заспівали разом

Довгонога красуня вирішила не приховувати свої принади і на сцені, тому одягла ультра короткий біле плаття і босоніжки з дуже високим каблуком. Пара зворушливо заспівала кавер на пісню “Zombie ” групи “The Cranberries “. Деяким виступ сподобався, але більшість розкритикували виконання невістки Крістіни Орбакайте. У коментарях писали, мовляв, як Алла Борисівна і Крістіна Орбакайте допустили, що їхня родичка вийшла з такою ганьбою на сцену?

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.