Рахунок на мільйони: скільки заробляє колишній Христини Асмус Гарік Харламов за один корпоратив

Харизма, вміння налагодити контакт з людиною і помірно дотепне почуття гумору дозволяють заробляти більше, ніж популярні політики, успішні стоматологи і затребувані адвокати.

Про це знає колишній чоловік актриси Христини Асмус Гарік Харламов. За один рік заробив лише на корпоративах два мільйони доларів. Це не рахуючи доходу в якості резидента “Камеді клаб “. Але для Гарика не в грошах щастя, адже навіть такі шалені прибутки не допомогли йому утримати Асмус в якості своєї дружини.

Харламов і Павло Воля: хто більше заробляє на корпоративах?

Павло Воля і Гарік Харламов на “Камеді”

Як виявилося, Павло Воля трохи дорожче обходиться. Він за минулий рік отримав три мільйони доларів за свої дотепні, а іноді й не дуже, жарти. Тобто, якщо ви захочете запросити на свій захід Гаріка Харламова, то доведеться віддати більше семисот тисяч гривень. А ось за Павла Волю доведеться віддати мільйон і сто тисяч гривень.

Павло Воля

Відзначимо, що для обох коміків це навіть не основний дохід.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.