Актриса з серіалу “Універ” вперше прокоментувала роман з Харламовим: “Чоловік, в якому впевнена”

Настасья Самбурська, яка прославилася завдяки ролі консервативної і самовпевненої Христини в молодіжному серіалі "Універ ", зараз загриміла в новий скандал.

Їй приписують роман з екс-чоловіком Крістіни Асмус Гаріком Харламовим. Довгий час Настасья Самбурська мовчала, але тепер вирішила висловитися. За її словами, активність аккаунта на тлі скандалу з романом з Гаріком тільки зросла, тому все пішло їй на руку.

Бачила “улюбленого” два рази в житті: ось такий роман

Настасья Самбурська

Настасья Самбурська відверто розповіла журналістам, що Гаріка Харламова наживо бачила всього два рази в житті, тому ніяких романів її з ним не пов’язує.

Ще одна популярна актриса відгукнулася про особисте життя Гарика. Колега по цеху Ляйсан Утяшева сказала, що Харламов був у неї на День народження, і він зовсім не виглядає зневіреним на грунті розлучення. Але і нової супутниці у нього поки що не з’явилося. Або ж він її просто поки не хоче показувати.

Популярне

Схожі статті

Навіть кондитери питали цей мій ходовий рецепт: солона карамель для тортів та десертів. Зовсім не гірчить

Солона карамель — це вишуканий інгредієнт, який здатен трансформувати будь-який десерт у справжній шедевр. Приготування потребує уваги, але водночас - немає нічого складного.

“До сліз”: Марічка Падалко розчулила кадрами з сімейного архіву, на яких її чоловік Єгор Соболєв і 3 дітей

Марічка Падалко поділились з аудиторією зворушливим відео, на якому батько-захисник проводить час зі своїми трьома дітьми, тим самим привітавши коханого зі святом Дня батька.

Людмила Барбір заявила, що у неї похитнулося здоров’я після конфузу в ефірі “Сніданку з 1+1”: “Тиск, серце”

Відома українська ведуча Людмила Барбір взимку цьогоріч потрапила у неприємну ситуацію. Знаменитість зізналась, як це вплинуло на її стан і здоров'я.