Павло Прилучний і Мирослава Карпович вперше разом зіграли у виставі після появи чуток про їхній роман

Агата і Павло привернули до себе не менше уваги, ніж Тарзан і Наташа Корольова. І їхні історії багато в чому схожі.

Сьогодні скандал зі зрадою зірки “Мажора ” вже вщух, але інтерес до акторів залишається таким же сильним, як і три місяці тому. Після розлучення Павла запримітили в центрі Москви із зіркою Татусевих дочок Мирославою Карпович. Коли вони зрозуміли, що приховувати стосунки від публіки марно, почали не соромлячись їздити відпочивати і ходити в ТРЦ.

З часів початку відносин Мирослава і Павло вперше удвох вийшли на публіку

Мирослава Карпович
Мирослава Карпович

Не дивно, що помітили їх разом саме на сцені театру, адже вони продовжують вести акторську діяльність на одній сцені. Вчора закохані показали свою акторську майстерність у виставі «Косметика ворога». Не дивно, що Прилучний і Карпович виконали головні ролі.

Мирослава Карпович і Павло Прилучний, нове фото
Мирослава Карпович і Павло Прилучний, нове фото

Але на сцені вони вели себе так, ніби нічого не сталося. Мирослава була спокійною і стриманою, а Павло добре вжився в роль і не дозволяв собі зайвого. Ходять чутки, що саме на репетиціях цієї вистави між одруженим Павлом і вільної Мирославою спалахнули почуття.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.