«Я дуже ревнива»: Ольга Сумська розповіла, як контролює свого чоловіка і перевіряє його телефон

Відома українська актриса Ольга Сумська в програмі "Смачний ексклюзив " на каналі "Україна " розповіла про недавню відверту фотосесію і про взаємини з чоловіком.

Нещодавно Ольга Сумська здивувала публіку оголеними фотографіями. Актриса взяла участь у проекті “Анти Ейджизм. Вік не має значення ” і показала, що жіночність з віком не згасає, а розквітає новими барвами.

Ольга Сумська знялася у відвертій фотосесії

За словами Ольги Сумської, жіноча краса прекрасна в будь-якому віці і її потрібно демонструвати. Саме тому актриса погодилася на фотосесію. Також актриса розповіла, що не радилася з чоловіком приймати їй участь в незвичайному проекті чи ні, а вже за фактом здивувала чоловіка незвичайними фотографіями.

Ольга Сумська зізналася, що жахливо ревнива, навіть іноді себе не впізнає

Ольга Сумська з чоловіком і дітьми

Ольга Сумська в шлюбі з актором Віталієм Борисюком уже 24 роки. Артистка зізнається, що за ці роки в їхній родині було різне, пара навіть хотіла розлучитися. Сумська розповіла, що вона дуже ревнива. Наприклад, коли чоловік не відповідає на телефонний дзвінок, тоді Ольга дзвонить йому по відеозв’язку і питає, де він. А коли на телефон чоловіка приходить повідомлення, Сумська хоче перевірити його, але не знає пароля. Актриса зізнається, що якби побачила в його телефоні щось провокаційне, то був би великий скандал.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.