Долі найкрасивіших актрис радянського кіно: трагічні і щасливі історії героїнь Варлей, Самохіної, Метлицької та інших

Author name 27 Жовтня 2020 в 21:10

Поділитися статтею

Найкрасивіші, але нещасні актриси Радянського Союзу, і їх трагічні історії
Найкрасивіші, але нещасні актриси Радянського Союзу, і їх трагічні історії

Їх прізвища з минулого століття на устах у тих, хто любив і продовжує любити радянські фільми.

Цих красунь неможливо залишити без уваги, особливо, коли ті з’являються в легендарних картинах, які стали надбанням минулого століття. Наталія Варлей – справжній символ жіночої краси часів СРСР. Роки не владні над Наталею Варлей: мільйони телеглядачів вгадують в актрисі риси тієї самої студентки Ніни з коханою гайдаївської комедії «Кавказька полонянка».

Читайте також: Котяче кладовищі Наталії Варлей: чому з двох десятків вихованців залишилося тільки двоє?

Актриса Анна Самохіна, поза всяким сумнівом, одна з найкрасивіших актрис вісімдесятих років минулого століття. Та й в дев’яності вона могла дати фору будь-молоденької красуні. Зовнішність, помножена на талант, і результат досягнутий. Дивлячись на посмішку Самохіної, з якої вона незмінно з’являлася на публіці, багато хто вважав її щасливою людиною. Мало хто знав, але у неї був рак шлунка, але навіть з таким страшним діагнозом Самохіна не відмовлялася від зйомок.

Актриса, письменниця і сценарист Вікторія Федорова подалася в кіно, щоб знайти свого батька. Ще до народження дочки, чоловіка відправили в Америку, адже він був громадянином штатів. Молода Вікторія Федорова мріяла, що одного разу радянський фільм з її участю покажуть на іншому кінці світу, і батько, випадково побачивши цю стрічку, дізнається свою дочку. Але зустрітися з батьком так і не вийшло.

Ірина Метлицька – цю актрису любили багато. Хтось не вважав її справжньою красунею, але сумний таємничий погляд артистки не міг забути ніхто, кому хоч раз довелося його побачити. Актрисі було всього 35 років, коли вона померла від лейкемії.

Більше про долі улюблених актрис дивіться в нашому відео на каналі “Одна хвилина “.

https://youtu.be/GfA-82F8MUs

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею