Найкращі моменти із серіалу “Бригада”: картина, на якій виросло не одне покоління

Серіал про бандитів і кримінальні авторитети "Бригада" у вересні цього року святкує 18 років. На честь цього ми підготували добірку найкращих моментів з культової картини.

Один з найбільш напружених моментів. Саша Білий – головний герой. Він і його хлопці зустрічаються на дорозі з людьми, з якими вони очікували розбирання. Але в особі кримінального авторитета Саша Білий зустрічає свого армійського друга. І, природно, вони радісно друг на друга відреагували і почали обійматися. Для глядачів цей момент став веселим, і, одночасно, напруженим.

Ще один цікавий момент – “стрілка” з злодієм Лукою. Там детально показується організація замаху на бригаду.

Ще одним примітним і цікавим моментом, який можна переглядати нескінченно, є помста Саші Білого всім своїм кривдникам.

Культовим моментом вважається той, де дружина Саші Білого Оля принесла до нього в офіс камеру. На ній записано, як в машину вибухівку. Спочатку Саша думав, що вибухівку в машину підклав їх друг Вітя (Бджола), тому хотів знайти його і покарати. Бджола, розуміючи, що у нього немає ніяких доказів, втік.

А який ваш улюблений момент з цього серіалу?

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.