61-річна жінка стала сурогатною матір’ю і народила собі внучку, а синові – дочку (ФОТО)

Author name 22 Червня 2020 в 15:06

Поділитися статтею

61-річна жінка стала сурогатною мамою для свого сина
61-річна жінка стала сурогатною мамою для свого сина

Жінка погодилася виносити дитину для рідного 32-річного сина і його чоловіка.

32-річний американець Метью зі штату Небраска ніколи не приховував від батьків свою нетрадиційну орієнтацію. Молодий хлопець довго зустрічався з Еліотом Догерті, і незабаром пара вирішила одружитися.

Рідні підтримали сина і з радістю прийняли в сім’ю його обранця.

Через деякий час Метью і Елліот хотіли завести дитину. Відомо, що в Небрасці з 2017 року ЛГБТ-сімейним парам дозволили усиновляти дітей. Але все рівно багато жителів дотримуються консервативних поглядів. Тому подружжя не зверталося за допомогою у спеціальні агентства.

61-річна Сесіль Еледж, мама Метью, запропонувала синові стати сурогатною матір’ю і виносити для нього дитину. «Вони довго сміялися. Адже мені було вже 59 років », – згадує жінка.

 ""

 ""

Але після декількох обстежень лікар переконав майбутніх батьків, що це цілком можливо. Подружжя погодилося. Яйцеклітину взяли у рідної сестри Метью, а батьком став Елліот.

 ""

Вагітність у жінки проходила без будь-яких ускладнень. І незабаром на світ з’явилася Ума. Дівчинка народилася вагою 2700 кг. Жінка виносила для себе внучку, а для сина – донечку.

 ""

 ""

«Я безмежно поважаю її і вдячний, що заради мене, вже дорослого сина, вона продовжує жертвувати всім», – повідомив син жінки.

 ""

Ви тільки подивіться на ці чудові емоції. Подружжя нарешті стало батьками, а Сесіль вкотре довела, що вона сильна жінка і мама. Адже тільки любляча мати може прийняти свою дитину такою, якою вона є.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею