3 сильних молитов про перемогу в суді. Читайте душевно і з вірою в серці!

Author name 21 December 2020 в 21:12

Поделитесь этой статьей

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, врегулюйте мої юридичні суперечки, щоб позбутися від страждань, які вони мені приносять. Дозвольте закону країни працювати в мою користь зараз.

Майбутнє судову справу може стати надзвичайно напруженим часом, а результат може мати величезні наслідки для життя. Ось 3 потужних молитви, щоб молитися нашому Господу, Христу Ісусу, щоб допомогти вам або коханій людині здобути перемогу в вашому судовій справі.

Молитва, щоб полегшити страждання

Всемогутній і вічний Бог, Ти знаєш моє серце. Ви знаєте, що я не винен! Забери мою біду. Успокой мій розум. Помилуй мене і почуй мою молитву. Даруй мені перемогу в залі суду. Приходь і благослови мою справу, щоб вердикт був в мою користь.

Врегулюйте мої юридичні суперечки, щоб позбутися від страждань, які вони мені приносять. Дозвольте закону країни працювати в мою користь зараз. Відповідай мені, коли я кличу, Боже правди моєї Амінь.

 ""

Молитва про захист

Боже сили, будь ласка, прийми моє діло! Будь ласка, захисти мене від цих безбожних людей, які використовують закон країни, щоб зв’язати мене і зламати мене.

Врятуйте мене від цих неправедних брехунів! Врятуйте мене від вироку, який мене заманить в пастку, звільніть від цих звинувачень і припущень. Спасибі за те, що ти був моїм найбільшим захистом. Амінь.

Молитва, щоб почули мене зараз

Могутній воїн, Ти знаєш надії безпорадних. Ви, звичайно, почуєте мої крики та втішити мене! Я знаю, що Ти принесеш мені справедливість, і я більше не буду придушуватися і боятися. Батько, ти мені потрібен зараз більше, ніж будь-коли. Я знаю, що Ти зі мною, куди б я не пішов.

Я знаю, що Ви присутні під час цього судового процесу і в залі суду. Ви будете причиною моєї перемоги в суді. Я смиренно приходжу до вас, Батько, і прошу вас позичити мені своє вухо і прийти мені на допомогу. Амінь.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей