Молитви, які допомагають вилікувати розбите серце і від депресії

Author name 31 Березня 2020 в 17:03

Поділитися статтею

Віра лікує розбите серце
Віра лікує розбите серце

Господи, здається, що мій світ провалився, кидаючи мене в глибоку темну яму. Я приходжу до Тебе і повністю сподіваюся на Тебе.

Молитва, коли час не лікує розбите серце

Господи, моє серце так важко цього ранку. Моя печаль така велика. Посеред усієї цієї болю я відчуваю, я так вдячний, що Ти Бог мені допомагаєш. Я вдячний, що Ти всемогутній, що мені не потрібно скріплювати все це або бути сильним для всіх в моєму житті. Ти моя сила. Ти сильний для моїх улюблених, коли я не можу їм допомогти. Я вдячний, що Ти все знаєш – що Ти знаєш чому сталося нещастя, з яким я зіткнувся. Що мені не потрібно з’ясовувати, як буде виглядати наступний тиждень, місяць або рік, тому що Ти про це подбаеш. І Ти обіцяєш, що я не поскользнусь і не впаду. Допоможи мені, Господи! Зміцни мене сьогодні. Дай мені хліба насущного, щоб я міг витримати цю душевну біль. Слава Богу, що Ти поруч, коли мені боляче. Дякую Богу за розраду, витонченість і радість, які можеш дати тільки Ти. Подбай про мене сьогодні. Господь я приношу Тобі свої молитви. амінь

Коротка молитва за розбите серце

Господи, будь ласка, зціли моє розбите серце. Наповни мене миром і радістю, які, як я знаю, можуть прийти від Тебе тільки в цей важкий час. Іди поруч зі мною під час мого шляху до зцілення і одужання, яке, я знаю, можливо тільки завдяки Твоїй силі. В ім’я Ісуса, Амінь.

Молитва про зцілення від депресії

Господи, здається, що мій світ звалився, кидаючи мене в глибоку темну яму. Я приходжу до Тебе і повністю сподіваюся на Тебе. Я відчайдушно потребую Тебе, я безпорадний і наляканий. Будь ласка, витягни мене з цієї ями і покажи мені дорогу, Господь. В ім’я Ісуса, Амінь.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею