3 кращих ранкових молитов. Читайте душевно і з вірою в серці

Author name 14 Вересня 2021 в 10:09

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Читання ранкової молитви – це всього лише один зі способів знайти Господа і встановити з ним зв’язок на початку дня.

Пропонуємо вашій увазі 3 ранкових молитов, які віряни повинні читати від традиційних молитов або заступницьких молитов.

Псалом 118: 133

Праведний Бог, дякую Тобі за те, що розбудив мене сьогодні, я молю, щоб Ти направив мене, направив мої кроки через Своє слово, і я молю, щоб Ти дав мені сили, щоб моє беззаконня не буде панувало наді мною. Я молюся, щоб Ти провів мене через життєві випробування, я прошу, щоб я залишався сильним через все це, щоб в моєму житті Ти міг славитись при будь-яких обставинах. Проходь в мені свій шлях, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Псалом 48:14

Дорогий Господь, дякую Тобі за те, що ти мій вічний Бог, Ти не змінюєшся і не перестаєш бути Богом. Твоє правління на віки віків, і Ти завжди будеш моїм провідником навіть до смерті! Господь, я дякую Тобі за те, що ти завжди був зі мною, з того моменту, як я прокидаюся, до моменту, коли я закриваю очі, навіть коли я сплю, Ти зі мною. Я молюся, щоб ця думка продовжувала втішати мене протягом дня, амінь.

Псалом 16: 8

Вічний Спаситель, дякую Тобі за день, який Ти влаштував, я радію своєму очікуванню цього дня, тому що я завжди ставив Тебе перед собою. Оскільки Ти по праву руку від мене, мене не похитнуть. Господь, я знаю, що сьогодні мене не зачепить те, що я відчуваю, тому що Ти пішов до мене, і я визнаю, що з Тобою як моєї скелею і моєї фортецею я подолаю все, що може бути кинуто в мою сторону, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею