Молитва, щоб забезпечити потреби своєї сім’ї у важкі часи

Author name 2 Травня 2020 в 00:05

Поділитися статтею

Господь покаже шлях як забезпечити сім'ю
Господь покаже шлях як забезпечити сім’ю

У ці важкі часи нелегко зводити кінці з кінцями і забезпечити сім’ю. Моліться і Господь покаже як впоратися з цією проблемою.

Люблячий Господь, Ти – Той, хто дає ластівці своє гніздо і фарбує придорожні квіти такими яскравими квітами, і я знаю, що якщо Ти так з любов’ю дбаєш про птахів небесних і польових квітах, наскільки більше Ти любляча доброта вилилася на кожного з твоїх дітей.

Господь, я знаю цю істину і довіряю Твоєму Слову істини, але я також знаю, що ми, Твої діти, повинні жити вірою, подібно до птахів і квітам, не прагнучи зробити все самі, а скоріше довіряючи Твоєму забезпечення.

Господи, в ці важкі часи ми стикаємося з багатьма труднощами. Я знаю, що багатьом іншим сім’ям також важко зводити кінці з кінцями, і часом не можна зрозуміти Твої слова в задоволенні всіх наших потреб. Але, Господи, будь ласка, заспокой мої неспокійні думки і допоможи мені задовольнити всі мої сімейні потреби в Тобі.

Дякую Тобі, Господь, за те, що Ти забезпечив всі наші потреби в минулому, і дай мені благодать, щоб покласти всі мої ноші на Твої плечі, знаючи, що ми набагато дорожче Тобі, ніж птиці повітря і польові квіти.

Дозволь мені довіритися Тобі і не боятися в ці важкі часи. В ім’я Ісуса я молюся. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею