Молитви про мудрість моєї свекрухи, її заміжжя, кар’єрі і відносинах з Богом

Author name 5 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

В наші дні шлюб не завжди в пошані, і все ж мене надихає те, що мої родичі чоловіка залишилися разом.

Молитва про заміжжя свекрухи

О Боже, мій Хранитель обіцянок, Ти такий хороший, що забезпечив людство шлюбом. В наші дні шлюб не завжди в пошані, і все ж мене надихає те, що мої родичі чоловіка залишилися разом. Я молюся, щоб вони тільки ставали сильнішими разом, щоб, хоча їх особи стали зазначеними віком, їх любов зберігала їх молодими. Я прошу, щоб вони та далі були прикладом для мене і моєї дружини в нашому шлюбі. Я молюся в ім’я Ісуса. Амінь.

Молитва про кар’єру свекрухи

Боже, наш Великий Годувальник, дякую Тобі за те, що Ти відводиш кожному з нас своє місце для нашого блага. Спасибі, що моя свекруха знаходиться в положенні, в якому вона може зробити кар’єру. Я прошу Тебе надати їй послугу на тій посаді, яку вона займає на своїй роботі. Дайте їй належний рівень відданості завданням, які у неї є, щоб вона могла поважати положення і навички, якими Ви її обдарували. Спасибі за те, що направили її кроки. Амінь.

 ""

Молитва про відносини моєї свекрухи з Богом

Бог непохитної вірності, я прошу Тебе ще більше відкрити Себе моєї свекрухи. Ви відкрили Себе у творінні, і Ви відкрили Себе у Своєму Слові. Я також знаю, що Твій народ любить Тебе, бо Ти спочатку полюбив нас. Я прошу, щоб Ти посилив любов моєї свекрухи до Тебе і Твого Слова. Нехай це сяє в усіх аспектах її життя. Дайте їй глибоку любов до Вас і міцний розпорядок проведення з Вами часу. Хай буде у неї таке очевидна якість благочестя у всьому, що вона робить. Амінь.

Молитва про мудрість для моєї свекрухи

Господь, наш Миротворець, Ти – Бог, що дає Своїм дітям добрі дари. Прошу Тебе дати мудрість моєї свекрухи. Господь дасть їй можливість приймати розумні рішення в ті часи, коли потрібно проникливість. У разі конфлікту я прошу, щоб вона справедливо вирішила, що правильно, а що ні. Допоможіть їй бути миротворцем і тим, хто об’єднує людей. Дякую Тобі за приклад, який Ти показав нам в Ісусі, який примирив нас з Тобою Своєю смертю. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею