Молитви дають душевний спокій і допомагають вижити у важкий час. Читайте з вірою

Господи, моя надія, моя душа темна і безнадійна. Я перед Тобою шукаю допомоги, про яку давно повинен був просити у Тебе.

Молитва про силу

Могутній Бог, Ти вічний Бог. Тільки ти даєш силу тижня і силу тим, у кого її немає. Господь, Ти говориш мені, що надіються на Тебе оновляться у своїх силах. Я стою перед Тобою, Господь, з простягнутими руками, і мені нема чого запропонувати, крім моєї віри в Тебе.

Моє випробування виснажує мене, і без Твого втручання я не можу йти вперед. Амінь.

Молитва про надію

Господи, моя надія, моя душа темна і безнадійна. Я перед Тобою шукаю допомоги, про яку давно повинен був просити у Тебе. Вибачте мені за те, що я довіряв чогось, крім Тебе. У Своєму Слові Ти сказав, що Ти думаєш про мене про світ, про майбутнє і надії.

Господи, дякую, що взагалі думаєш про мене. Нехай Твої обіцянки проникнуть в найпотаємніші куточки моєї душі та зміцнять в мені Твою надію. Амінь.

м
Так, по вірі вам буде!

Молитва про допомогу

Боже на небесах, моя душа пригнічена в мені. Життя позбавляє мене всіх сил. Для тих, хто шукає Тебе, Ти – їх Бог допомоги. Ти не спиш, і ти береш нас. Яка допомога та наснагу в цих словах.

Спасибі за те, що зберегли мене від зла і захистили мою душу до порятунку. Ніщо на цій землі не може позбавити мене цієї обіцянки. Дякую за цю благословенну надію! Амінь.

Молитва, щоб бути міцним в цьому житті

Дорогий Господь Ісус, Ти моя надія. Твоє слово говорить мені твердо триматися сповідання моєї надії, не вагаючись, бо Ти вірний. Господи, я визнаю, що моя надія коливається, хоча я намагаюся триматися міцно.

Будь ласка, прийми це прекрасне обіцянку, яку Ти дав мені, і напиши його міцними чорнилом в моєму розумі та в моєму серці. Наповни мене Твоєї надією і допоможи мені не сумніватися. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.