Молитва про силу в тяжкі часи. Читається з вірою в серці

Батько, дякую Тобі за те, що навіть коли всі інші йдуть і кидають мене, Ти залишаєшся.

Деякі періоди життя можуть бути такими важкими. Може бути важко навіть з чим звертатися до Бога.

2 Тимофія 4: 16-18

При моїй першій захисту ніхто не підійшов до мене, але все покинули мене. Та не пред’являть їм звинувачення! Але Господь стояв поруч зі мною і зміцнював мене, щоб через мене проповідь могла бути повністю проголошена та усі могли її почути. Так мене врятували з пащі лева. Господь позбавить мене від усякого зла і введе у Своє Небесне Царство. Йому буде слава на віки вічні. Амінь. 2 Тимофія 4: 16-18

Спочатку не було нікого, на кого я міг би розраховувати, щоб віддано стояти зі мною – всі вони втекли та кинули мене, але не тримайте це проти них зла. Бо, попри це, сам мій Господь стояв зі мною, даючи мені силу завершити моє служіння проповіді всім неєврейським народам, щоб всі вони могли почути звістку і були позбавлені пащі лева! І мій Господь буде і далі рятувати мене від усіх форм зла і давати мені життя у своєму Небесному Царстві. Нехай вся слава дістанеться йому одному на всі віки вічності! 2 Тимофія 4: 16-18

Батько, дякую Тобі за те, що навіть коли всі інші йдуть і кидають мене, Ти залишаєшся.

Спасибі за те, що навіть коли ті, хто, як я думав, будуть вічно поруч, вирішать піти, я можу повірити, що Ти підтримаєшь мене.

Батько, я приходжу до Тебе зі своїми турботами та переживаннями з приводу цього випробування, з яким я зіткнувся.

Нагадайте мені, що я не один?

Батько, я дякую Тобі за те, що ти стоїш зі мною, і я отримую Твою силу, щоб вистояти ще один день.

Спасибі за те, що я можу довіряти Вам порятунок мене від цього і всіх випробувань, з якими я зіткнуся в цьому житті. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Кароль епічно з’явилась на своєму концерті у Львові разом з 15-річним сином: виглядає як дорослий чоловік

Тіна Кароль красиво з'явилась на свій виступ у Львові – разом зі своїм 15-річним сином, чим здивувала публіку. Співачка показала, як провели час разом матуся та вже дорослий син.

“Маму не переплюнеш”: 19-річна донька Олі Полякової одягла мокре простирадло і влаштувала “водну” фотосесію

Оля Полякова одна з найобговорюваніших артисток українського шоу-бізнесу, за її життям і життям її сімʼї уважно слідкують допитливі фанати. Але цього разу старша донька співачки отримала "на горіхи".

Ви не повірите, але чоловік любить такі курячі гомілки більше, ніж шашлик: смажу з секретом на сковороді

Вже перепробували всі способи приготування курки, але хочеться чогось новенького та смачного? Пропонуємо вам неймовірно ніжний рецепт смаженої курки в соусі з томатного пюре – спробуйте!