Молитви, що показують шлях, для заспокоєння серця і посилення духу

Господь, я покладаюся на Тебе зараз більше, ніж будь-коли.

Молитва, що відкриває очі на все

Вірний Батько, ніколи в житті я не чув, щоб Ти порушив обіцянку. Ви були вірні та вірні кожному сказаному вами слову. Я покладаюся на Тебе зараз більше, ніж будь-коли. Відкрий мої очі, щоб я міг бачити Твоє достаток і провидіння всюди. Хоча я натрапив на труднощі, допоможи мені не випускати з уваги Твій кінцевий план і мета для мене. Амінь.

Молитва, що показує шлях

Вічний Батько, я точно не знаю, куди мені тепер іти. Ось я у Твоїх ніг, прошу, щоб Твій світ освітив шлях, по якому я йду. Фінансова нестабільність в цьому світі творить. Це серйозно шкодить моїм відносинам з собою, з іншими людьми та з Вами. Покажи мені шлях, щоб я більше не міг заблукати через цієї проблеми. Покажіть мені, як подолати мої фінансові труднощі. Амінь.

Молитва для заспокоєння серця

Небесний Батько, я приношу Тобі весь тягар, яке я ніс на собі так довго. Ви бачите мене в цій ситуації, і я повністю усвідомлюю, що не зможу вижити в цьому фінансову кризу без Вас. Своєю любов’ю і провидінням втішити моє серце і дозвольте мені відчути, що ви тут. Нехай моє серце знає, що Ти ніколи не залишиш мене. Я прошу допомоги, щоб я міг очистити свій розум і розібратися в речах. Будьте моєю втіхою і допоможіть мені подолати цю проблему. Амінь.

Молитва для посилення духу

Жалісливий Бог, я смиренно прошу Тебе забрати всі мої турботи. Дозволь мені відчути Твої люблячі руки навколо мене. Я турбуюся і турбуюся, тому що мої фінансові проблеми продовжують рости та рости. Мене вражає все, що відбувається. Мій дух слабкий. Надихнувшись мій дух, щоб я міг з упевненістю прийняти ці виклики, знаючи, що в кінцевому підсумку Ви надасте мені те, що мені потрібно. Я передаю цю проблему в Ваші руки. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.