Молитви про любов, доброту в сім’ї і співчуття

Світ створюється не з гніву, злоби і заздрості, а з люблячої доброти.

Молитва про безмірної любові в моїй родині

Авва Отче, Ти сказав, що світ дізнається Твій народ по тому, як вони люблять один одного. Твій народ не від цього світу, а з Твого царства, де любов – єдина мова. Таким чином, щоб жити мирно і продуктивно, дозвольте достатку любові спалахнути в цьому будинку. Нехай це буде все, що ми знаємо, щоб ми могли тільки служити один одному, як Ти служив нам. Амінь.

Молитва про доброту в моїй родині

Ісус, наш Великий Визволитель, світ створюється не з гніву, злоби та заздрості, а з люблячої доброти. Бо Ти прийшов засудити світ не з гніву, але врятувати його з Твоєї багатої любові. Тому наслідуймо Тебе в наших сімейних відносинах. Нехай цей будинок живе люблячої добротою, уникаючи всіх форм ненависті та презирства. Допоможіть нам показувати Твій благословенний образ всі дні нашого життя, щоб ми могли жити в мирі один з одним. В ім’я Твоє дорогоцінний, амінь.

Молитва про співчуття

Господь, якщо ця сім’я хоче стати чимось на кшталт Тобі, нам потрібно навчитися співчувати. Ви не змогли б померти на хресті, якби не проявили милосердя без міри. Подаруйте нам в цей день таку ж любов у нашому домі. Допоможіть нам бути миротворцями, які не розпалюючи конфлікти, але з більшим завзяттям намагаючись нести тягарі один одного. Ти велиш нам жити, як ти жив, Господь. Амінь.

Молитва про добровільну жертву

Господь Ісус, любов не корислива, як Ти вчив нас через Свого слугу Павла. Він не записує помилок і прекрасно виражається не в силі, а в жертві. Тому я смиренно підходжу до Тебе, щоб попросити Твого ласку. Подаруйте цій родині жертовне серце, щоб ми могли знайти мир як всередині, так і за межами нашого будинку. Допоможіть нам жити жертовним життям, спустошуючи себе для Тебе та один одного. Я молюся Твоїм святим ім’ям. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.