Молитви до Бога про захист та настановам дітям

Господи, продовжуй вказувати шлях моїй дитині.

Молитва на шляху до Бога

Небесний Батько, я молюся про життя мого дорослого дитини. Я знаю, що він / вона багато пережили в житті та навчилися справлятися без мене. Я молюся, щоб Ти продовжував бути компасом у житті моєї дитини. Я молюся, щоб моя дитина продовжувала довіряти Вам всім своїм серцем і не покладався на власне розуміння. Я молюся, щоб Тебе визнавали у всіх його проявах. Будь ласка, продовжуй вказувати шлях моїй дитині. Амінь.

Подяка матері за молитву про Генеральний план

Чудовий Творець, Ти сформував внутрішню частину моєї дитини. Ви пов’язали їх в моїй утробі. Я хвалю Тебе, тому що моя дитина чудово складний. Ви обдарували мене людиною, яка постійно прагне робити добро для мене і для своєї сім’ї. Я дякую Тобі за генеральний план, який Ти мав для моєї дитини, тому що він / вона – світло для цього світу. Амінь.

Храм молитви Святого Духа

Бог Сили, будь ласка, пройди Божественний шлях в житті мого дорослого дитини. Суспільство нагодувало моєї дитини брехнею про те, як нам жити та що прийнятно. Я знаю, що єдиний має значення голос – Твій. Я молюся, щоб Твоє слово і надалі знаходило відгук у серці моєї дитини. Я молюся, щоб моя дитина жила за принципом, згідно з яким його / її тіло є храмом Твого Святого Духа всередині них. Моя дитина не мій, моя дитина не його / її, але він / вона була отримана дорогою ціною. Отже, я заявляю, що він / вона прославить Вас у своєму тілі. Амінь.

Молитва Захисту

Ісус, Цар царів, Ти пастир моєї дитини. Я радію, знаючи, що навіть в зрілому віці моїй дитині ні в чому не буде нестачі. Проведи моєї дитини на зелені пасовища. Веди моєї дитини до тихої води. Якщо він / вона заблукає, поверніть його / її в безпечне місце з собою. Ісус, з віком зростає число життєвих труднощів, але я знаю, що навіть в долині тіні смерті моя дитина не боятиметься зла, бо Ти з ним / з нею. Захисти мою дитину, про Ісуса, всі дні його / її життя. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".