Молитви для підтримки свого батька і подяки йому

Боже, дякую Тобі за те, що благословив мене земним батьком, який кожен день був зображенням Твого слова.

Притчі 4: 11-12

Святіший, я проголошую Твоє слово над життям мого батька, будь ласка, веди його по шляху мудрості та веди його чесними шляхами. Я молюся, щоб мій батько їхав, щоб йому не заважали кроки, а коли він біжить, він не спіткнеться. Я молюся проти плану противника змусити мого батька впасти та коливатися. Господи, продовжуй бути скелею, на яку мій батько завжди може спиратися, Амінь.

1 Петра 3: 7

Боже, дякую Тобі за те, що благословив мене земним батьком, який кожен день був зображенням Твого слова. Мій батько був чоловіком, який поважав свою дружину і з розумінням ставився до моєї матері, коли вони жили разом. На відміну від того, як мене показує суспільство, мій батько показав мені, як слід поважати та піклуватися про жінку. Я молюся, щоб те, що показав мені життя мого батька, надихнуло мене також бути слухняним Твоєму слову, амінь.

1 Коритнянам 16:13

Могутній воїн, я молюся про божественну силу для життя мого батька. Я молюся, щоб він залишався насторожі; твердо стоїть у вірі, залишається мужнім і сильним! Я молюся, щоб йому була дана божественна сила, щоб протистояти атакам ворога за допомогою Святого Письма. Ти – все, що потрібно моєму батькові для перемоги, тому я молю, щоб Ти залишався по праву руку мого батька. Я також молюся, щоб Твоє слово залишилося в його серці, амінь.

2 Тимофія 2:13

Господи, я заявляю, що Ти будеш тим джерелом, до якого мій батько звертається за часів ради та керівництва. Господь, Ти вірний, навіть за часів, коли мій батько (і я) були невірними, тому що Ти не можеш відректися від Себе. Дякую Тобі за це слово підтримки. Господи, дай моєму батькові сили залишатися вірним Тобі, бо Ти добрий. Господь, Ти – найкраще джерело ради та керівництва, тому що Ти щиро дбаєш про його інтересах, амінь.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.